Історії людей, що вражають: про яку кінострічку запорізької режисерки “почула” Європа

Восени молода режисерка із Запоріжжя розповідала про свою кінострічку, що отримала назву “Цей дощ ніколи не скінчиться”. Тоді дівчина надзвичайно пишалась двома нагородами, які здобув її фільм на престижних кіноконкурсах. Втім, фестивальна історія цієї кінострічки триває й досі. І от тепер зворушливу історію родини, що у 2013-му році тікала від ірансько-сирійської війни до України, почула чи не уся Європа.

Над кінострічкою режисерка та її команда працювали 4 роки. Зізнається: переповідати подібні історії непросто. Бо ж одне з питань картини — чому взагалі виникає війна і чи можливо запобігти людським жертвам.

“Це історія не тільки про людей, це історія ще про наш світ, який складається з таких контрастів між війною та миром, смертю та життям, любов’ю та ненавистю. З одного боку це дуже погано і дуже багато людей страждають. І саме це можна побачити в нашій стрічці. А з другого боку – нам чомусь вона потрібна. Тому що ми можемо побачити військові паради, які відбуваються тут, в Україні. Тобто іноді війна — це означає захист від нападника”, – розповіла режисерка Аліна Горлова.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/kinostrichka-zaporizkoi-rezhiserki-zdobula-nagorodi-na/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kinostrichka-zaporizkoi-rezhiserki-zdobula-nagorodi-na

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top