Історичній будівлі у старому центрі Запоріжжя намагаються повернути «первозданний» вигляд

Як повідомляють у інспекції з благоустрою, за повернення будинку його історичного вигляду, чи хоча б такого, що буде наближений до нього, взялися цього року. Спочатку тут боролися з занадто великою та яскравою рекламою і вивісками. І коли це привели до ладу, постало питання про відновлення фасаду будівлі.

Підприємці, що орендують приміщення на 1 поверсі будинку Лещинського, своєвільно розфарбовували старовинний будинок у невідповідні кольори. Це вирішили змінити, і пофарбували стінку фасаду 1 поверху будинку у світло-персиковий колір. Головний архітектор міста Артем Єрьоменко зазначив, що колір обрали разом з департаментом архітектури, а придбали матеріали на пофарбування за кошти підприємців, чиї заклади працюють у цій пам’ятці.

Зазначимо, що в рамках Коду міста також розробляли ескіз «оновлення» дизайну цієї пам’ятки. І в цьому ескізі пропонували той самий світло-персиковий колір. Та якщо в проекті будинок пофарбований повністю, то на сьогоднішній день колір оновили лише на фасаді 1 поверху споруди, з тієї сторони, що виходить на сторону пр. Соборного.

Чи будуть продовжувати перефарбування будівлі – конкретної відповіді головний архітектор міста поки що не дає.

Читайте також: У Запорізькій області відкрили “анархічний” паб-музей

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/istorichnij-budivli-u-staromu-centri-zaporizhzhja-namagajutsja-povernuti-pervozdannij-vigljad/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=istorichnij-budivli-u-staromu-centri-zaporizhzhja-namagajutsja-povernuti-pervozdannij-vigljad

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top