Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» відновлює свою роботу для відвідувачів

Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» відновлює свою роботу для відвідувачів. Музейна частина комплексу з 8 травня стане доступною для екскурсій.

«Ми опрацювали можливість відкриття острова Хортиця з його музейною частиною як для мешканців Запорізької області, так і для гостей міста. Рішення про відкриття було прийнято Радою оборони області, враховуючи безпекову складову», – розповів голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров.

До повномасштабного вторгнення комплекс відвідувало понад 100 тисяч туристів щороку. Після 24 лютого 2022 року туристичні об’єкти на острові Хортиця закрили, а частину експозицій демонтували.

Історико-культурний центр «Запорозька Січ» – це відтворення столиці козацьких земель, створене на основі наукових досліджень. До складу комплексу входять 20 будівель, серед яких «Будинок кошового отамана», «Військова канцелярія», «Пластунівський курінь», «Пушкарня» та діюча церква Покрови Пресвятої Богородиці….

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/istoryko-kulturnyy-kompleks-zaporozka-sich-vidnovliuie-svoiu-robotu-dlia-vidviduvachiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top