Історія успіху та розвитку: як співробітник запорізького підприємства подався у науковці

Доправити замовлення клієнтам та забезпечити сировиною виробництво. Ці надважливі завдання на комбінаті “Запоріжсталь” виконують залізничники. Саме коліями курсують основні вантажі. Не варто й говорити, що від стану залізничних шляхів залежить робота усього підприємства. Саме Юрій слідкує за дотриманням цих та ще десятка параметрів. І робота, що виконується із відповідальністю та натхненням, не може лишитись непоміченою. Тож нагородою за сумлінний підхід до безпеки людей, які працюють на залізниці “Запоріжсталі”, стала “Золота зірка” – найвища нагорода компанії. 15-го липня привітати чоловіка приїхав генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков. Втім, спочивати на лаврах поки не час, – жартує чоловік. Зараз він узявся ще й за наукову роботу.

Науковий підхід, заснований на реальних потребах залізниці, може докорінно змінити роботу не лише фахівців “Запоріжсталі”, а й інших підприємств. І вочевидь, “Золота зірка Метінвесту” – точно не остання нагорода чоловіка.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/istorija-uspihu-ta-rozvitku-jak-spivrobitnik-zaporizkogo-pidpriiemstva-podavsja-u-naukovci/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=istorija-uspihu-ta-rozvitku-jak-spivrobitnik-zaporizkogo-pidpriiemstva-podavsja-u-naukovci

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top