Італійський есмінець збив два безпілотники хуситів у Червоному морі

Італійський есмінець Duilio збив два безпілотних літальних апарати хуситів у Червоному морі в порядку реалізації принципу самооборони.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ANSA.

«Вітаємо екіпаж есмінця Caio Duilio, який збив два безпілотники в Червоному морі в рамках місії ЄС Aspides. Італійські військові забезпечують вільне судноплавство і захищають наші торгові судна. Пишаюся нашими моряками», — заявив віцепрем’єр і міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні.
Місія ЄС у Червоному морі
У лютому Європейський Союз розпочав військово-морську місію у Червоному морі під назвою Eunavfor Aspides для захисту судноплавства у цьому регіоні.
8 березня стало відомо, що Нідерланди направлять до Червоного моря фрегат Zr. Ms. Tromp з 200 військовослужбовцями для захисту цивільного судноплавства та приєднаються до ініціативи ЄС. Офіційне рішення про відправку корабля уряд країни має оголосити сьогодні.
Також 3 березня стало відомо, що італійський корабель Caio Duilio розпочав захист торгових шляхів від повітряних атак єменських хуситів. Того ж дня корабель військово-морських сил Італії збив безпілотник, який наближався до судна у Червоному морі.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/265687/italijskij-esminec-zbiv-dva-bezpilotniki-husitiv-u-chervonomu-mori

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top