Іван Федоров заявив про мету відновлення навчання в школах Запорізької області з 1 вересня

Сьогодні, 5 лютого, новопризначений голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров провів першу нараду з керівниками структурних підрозділів, на якій він озвучив пріоритетні напрямки в роботі.

Про це повідомляє прес-служба ЗОВА.

Головне завдання – всебічна підтримка військових. Серед пріоритетів також Федоров назвав підвищення комфорту проживання в області, підвищення якості медичних послуг, підтримка культури, патріотичне виховання.

Іван Федоров заявив, що має на меті відновлення учбового процесу в школах з 1 вересня.

— Один з пріоритетів — зробити школи безпечними та розпочати навчання в учбових закладах з 1 вересня, — підкреслив Іван Федоров.

В ефірі телемарафону він підкреслив, що саме неможливість навчатись офлайн стає основною причиною переїзду із Запорізької області в інші регіони. За словами Федорова, наразі 98% шкіл області проводять учбовий процес в форматі онлайн.

— До 1 вересня ми маємо вже знайти всі можливі шляхи, щоб розпочати або офлайн освіту або змішану освіту, — заявив очільник області.

Пріоритетним напрямком роботи Іван Федоров назвав безпеку населення, що передбачає будівництво фортифікацій та укриттів. Також він заявив про необхідність підтримки місцевого бізнесу та розвиток промисловості.

Найближчим часом новий голова ЗОВА обіцяв провести презентацію своєї Програми на 100 днів, півроку, рік.

Як раніше писав 061, Володимир Зеленський представив нового очільника області Івана Федорова вчора, 4 лютого. 

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3729020/ivan-fedorov-zaaviv-pro-metu-vidnovlenna-navcanna-v-skolah-zaporizkoi-oblasti-z-1-veresna

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top