Із Запоріжжя до рідної Кирилівки водії з гуманітарним вантажем поверталися 10 діб

Кирилівські водії змушені були провертатися із Запоріжжя до рідного селища 10 діб

Ще 9 квітня відважні водії КП «Розвиток курортної зони» Волков Євген та Аненко Юрій вирушили на автобусах громади у складі евакуаційної колони Мелітополь-Запоріжжя. У наших автобусах до обласного центру було вивезено тих жителів Кирилівської та сусідньої громад, які забажали евакуюватися. Наступного дня наші водії вже вирушили у зворотній шлях із гуманітарним вантажем.

Нарешті автобуси прибули до Кирилівки і привезли деякі медикаменти та харчові набори. Медикаменти були розподілені по медичних закладах громади. Всього у вимушеному відрядженні водії пробули майже 10 діб, включаючи ночівлі в автобусах в Запоріжжі та Токмаку. Про це повідомляється на сайті Кирилівської ОТГ.

Керівництво та жителі громади висловлюють водіям щиру подяку за сміливість та терпіння.

Як повідомляла «Індустріалка», за відмову у співпраці окупанти викрали Кирилівського селищного голову Івана Малєєва.

Також жителька міста Токмак повідомила про те, що вночі російські злочинці проникли до її будинку та викрали чоловіка — співробітника поліції. Його вивезли в невідомому напрямку. Чоловік працює оперуповноваженим сектору карного розшуку, капітан поліції.

Нагадаємо, що на блокпосту у Запорізькій області окупанти викрали 16-річного сина Олега Буряка, голови Запорізької райдержадміністрації. Хлопець їхав зі знайомими до Запоріжжя з Мелітополя у складі евакуаційної колони приватним транспортом.

Читайте також: Українські військові знищили у Запорізькій області п’ять російських танків

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Із Запоріжжя до рідної Кирилівки водії з гуманітарним вантажем поверталися 10 діб появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/iz-zaporizhzhya-do-ridnoyi-kirilivki-vodiyi-z-gumanitarnim-vantazhem-povertalisya-10-dib

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top