Із Запоріжжя Нова Пошта не довезла до Києва декілька коштовних посилок

Це вже не перший інцидент з Новою Поштою. Але саме цей випадок найбільш кричущий: в одному випадку речі були унікальними, а в другому — коштовними.

Про випадок на своїй сторінці розповіла запорізька волонтерка Олена Ярошенко. Жінка займається організацією весіль, у тому числі й на волонтерських засадах для ветеранів АТО. Одне з весіль вже цієї суботи має відбутися в Києві:

Днище! Я мовчала коли ви #новая_почта вкрали мої парфуми, коли розбивали келихи, рвали сукні. Але сьогодні ви перевершили себе!
Ви загубили посилку з аксесуарами для весілля, з флешкою ​​на якій вся весільна музика для церемонії, набір весільний ніж / лопата, свічники, фата, підставки під феєрверки, фарби та інше !!! Весілля 7 серпня !!!! Як ??? Що мені робити в іншому місті і як шукати заміну ???
Добра дівчина на вашій гарячій лінії порадила написати заяву. І що ? Від вашої мінімальної компенсації мені буде легше? Ваші 300 грн гратимуть мені? весільний марш ?? Різати торт, прикрашати зал.
Ви влаштували пекло за три дні до весілля.

В коментарях до посту Олени, з’ясувалося, що вона не єдина, хто постраждав. Так, виявилося, що цією ж машиною дівчина із Запоріжжя відправляла айпад, який коштує 40 000 гривень, а інша відправляла із Запоріжжя до Києва усе своє взуття, бо переїхала й не хотіла везти його валізами.

Оператор пояснив, що поблизу Сміли в Черкаській області сталося займання вантажівки з посилками. Нова Пошта припускає, що це сталося через одну із посилок, що переправляли цією автівкою. Постраждалим запропонували компенсацію понад суму вказану у декларуванні відправлення. Але компенсувати вартість зможуть лише за наявності чеків.

Мені подзвонили з Нової Пошти й запропонували компенсацію, але справа в тому, що там були зібрані речі, які купувалися в різний час, тож про чеки мова не йде. Тоді вони запропонували зробити замовлення тих речей, які никли й компенсувати їхню вартість. Частину вдалося замовити, частина втрачена назавжди. Наприклад, флешка із музикою і сценаріями для церемоній. Я вже доббу займаюся тим, що намагаюся підібрати щось схоже. Були у посилці й унікальні прикраси, які я вде ніде не зможу замовити.

Читайте також: На Запоріжжі чоловік виростив на подвір’ї плантацію конопель: фото

Источник: https://forpost.media/novosti/iz-zaporizhzhia-nova-poshta-ne-dovezla-do-kyieva-dekilka-koshtovnykh-posylok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top