«Йде тотальний наступ Зеленського на демократію в Україні»: Ігор Артюшенко

Чому відбувається наступ Зеленського на лідера опозиційної партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка? Бо нинішній владі не потрібна опозиція. Зеленський мріє перетворити Україну на тоталітарну державу на зразок Білорусі та Росії. Тож йому вкрай потрібно позбутися політичного опонента, який може йому протистояти, який має вагу в міжнародних колах, в першу чергу в європейських країнах. Про це в етері телеканалу «Прямий» в програмі «Ехо України» говорили експерти в студії. Свою думку висловив і народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

За словами Ігоря Артюшенка, сучасна історія доводить, що виключно демократичні країни з правами та свободами мають найкращий рівень життя у людей, забезпечення їхніх потреб тощо. Але для демократичної країни, звичайно, потрібні баланси:

«Не може бути демократичної країни без балансів, інакше це не демократична країна. На жаль, нинішня влада України або цього не розуміє, або чудово розуміє, але виключно через особисті амбіції і через якісь особисті образи, чи через подарунки Путіну у вигляді підозр чи ще чогось, робить все для того, щоб Україна перестала бути демократичною державою. Тому що справді не може бути демократії без лідера опозиції. Можна по різному відноситися до Порошенка. Хтось є членом партії як я, є прихильники які не члени партії, є люди, яким може й не подобається в принципі Порошенко, але вони розуміють, що наступ на свободу слова, на демократію, на опозицію – це не правильно. Тому що інакше наша країна перетвориться на Білорусь, на Росію, на Північну Корею, на Кубу, ще на якісь там африканські країни в яких немає демократії, немає свободи слова, немає можливості висловлювать, відстоювати свою позицію», — каже Ігор Артюшенко.

На думку Ігоря Артюшенка, на сьогоднішній момент справа навіть не в Петрі Порошенку, як в особистості:

«Йде тотальний наступ Зеленського і його найближчого оточення саме на демократію в країні. Це правда не сьогодні, це почалося з 19-го року, як вони спочатку там отримали монобільшість, тім під крило собі взяли ДБР, СБУ, Генпрокурора. Всі інституції фактично, окрім антикорупційних, чому власне антикорупційні органи зараз і заблоковані. Тому що не вдалося зеленій владі зробити над ними парасольку у вигляді ручного керування. І чому власне попри всі обіцянки Зеленського він не розігнав окружний суд Києва, хоча сам вніс весною, цей проєкт, як невідкладний? Тому що влада Зеленського для себе усвідомила – не потрібні їм вибори, не потрібні вільні ЗМІ, не потрібна йому позиція, нічого не потрібно. Їм потрібно велике крадівництво, оплески, гарні новини, можливість не займатися міжнародною політикою, а займатися поїздками в Буковель, зустрічам з Коломойським катанням на лижах. Будь-чим. Тобто отримувати блага від влади, а не відповідальність за них. Знищується відповідальність за дії, а так бути не може. Інакше суспільство стане несправедливим. За таких обставин Української демократичної соборної країни не буде існувати. Бо неможлива диктатура в Україні. Або демократична держава з владою та опозицією, або не буде просто країни, а буде південно-західна федеральна волость Російської Федерації», — підсумовує ситуацію Ігор Артюшенко.

Більше цікавих тем у відео.

Читайте також: Відомі блогери, журналісти, політики і громадські діячі закликають українців 17 січня вийти на захист демократії

Источник: https://forpost.media/novosti/yde-totalnyy-nastup-zelenskoho-na-demokratiiu-v-ukraini-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top