До спеціального фонду Державного бюджету України надійшло ще EUR3,9 млрд від Європейського Союзу, їх буде спрямовано на посилення спроможностей оборонно-промислового комплексу та забезпечення термінових поставок для потреб фронту, повідомила Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

“До спеціального фонду Державного бюджету надійшло ще 3,9 млрд євро від Європейського Союзу. Ці кошти буде спрямовано на фінансування пріоритетних оборонних потреб – виробництво українських дронів, посилення спроможностей ОПК та забезпечення термінових поставок для потреб фронту. Це перший транш саме оборонної підтримки у межах нового фінансового інструменту Ukraine Support Loan”, – написала вона у Телеграмі.
Прем’єрка нагадала, що 25 червня до Держбюджету надійшло EUR3,2 млрд для бюджетної підтримки в межах цієї самої позики.
Таким чином, загальний обсяг коштів, які отримала Україна за цим інструментом, становить EUR7 млрд.
Інтерфакс-Україна
Сообщение Кабмін отримав EUR3,9 млрд від Євросоюзу на фінансування ОПК та термінові потреби війська появились сначала на Газета МИГ.