Какую задачу поставил мэр Запорожья Владимир Буряк перед новым главой Вознесеновского района

В Запорожье назначили нового председателя Вознесеновской райадминистрации

Городской голова Запорожья Владимир Буряк назначил нового главу Вознесеновского района. Им стал бывший заместитель председателя райадминистрации Запорожского горсовета по Вознесеновскому району, депутат Запорожского городского совета от Оппозиционного блока Александр Николаенко. Сегодня, 10 сентября, в стенах Вознесеновской райадминистрации его официально представили коллективу.

Николаенко Александр

Перед новым руководителем района и его коллективом городской голова поставил всего лишь одну, но важную задачу.

— Головна задача — це зробити Вознесенівський район найкращим у місті. Це є центральний район, тому новий очільник має дбати про його чистоту. Адже тут розташовані головні сквери, парки та міські адміністративні будівлі.

Я вважаю, що успішний очільник райадміністрації — це та людина, яка знає всі проблеми свого району, розуміє їх, спілкується з мешканцями і вирішує їх нагальні питання.»

Як відомо, в останній час в місті змінилися очільники декількох підприємств, а також змінився голова Дніпровської райадміністрації. Хочу наголосити, що ці рішення прийняті не тому, що я погано чи якось по-іншому відношуся до цих людей. Просто не всі можуть ефективно працювати на керівних посадах. Низка кадрових змін буде продовжуватися. Вона торкнеться райадміністрацій, комунальних підприємств, департаментів і інших структур міської влади, — отметил городской голова Владимир Буряк.

Владимир Буряк

Как рассказал «Индустриалке» новоиспеченный глава Вознесеновского района, главное направление его работы — это качественное выполнение задач городского головы.

— На новій посаді я не хочу давати багато обіцянок. Адже чим менше ти обіцяєш, тим ефективніше і спокійніше працюєш. Перш за все, я хочу побудувати роботу райадміністрації таким чином, щоб ми могли якісно виконувати доручення міського голови. Сьогодні він нам поставив задачу зробити Вознесенівський район найкращим. І я разом зі всім колективом рішуче налаштований виконати це доручення.

Владимир Буряк

Александр Николаенко отмечает, что одним из важных приоритетов в работе на должности руководителя района для него является развитие инфраструктуры.

— У Вознесенівському районі ми плануємо активно розвивати і втілювати в життя важливі інфраструктурні проекти. У цьому році була закінчена реконструкція проспекту Маяковського, в найближчий час ми завершимо ремонт і бульвару Шевченка. В планах є і ремонт внутрішньоквартальних доріг та покращення санітарного стану центрального району міста. Не обіцяю, що це буде зроблено за місяць, та можу сказати, що вирішити ці питання цілком реально.

Читайте также:»Экс-прокурор Запорожской области попрощался и ушел

Фото Александра Прилепы

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/kakuyu-zadachu-postavil-mer-zaporozhya-vladimir-buryak-pered-novyim-glavoy-voznesenovskogo-rayona

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top