Каналізаційний колапс на Запоріжжі: як вирішуватимуть проблему

Роботи потрібно проводити якомога швидше, адже у будь-який момент може трапитись аварійна ситуація, яка призведе до зупинки водопостачання у місті.

На завершення ремонту каналізаційних споруд потрібно більше 9 мільйонів гривень. Цих коштів, ані у міському бюджеті Дніпрорудного, ані в області — немає. Тож фінансувати проведення ремонтних робіт вирішили з трьох джерел.

“Ми звернемося до обласної ради, до наших колег з проханням співфінансування цього проекту. І співфінансування буде як від міста, так і від області, і від комбінату ЗЖРК, який погоджується, якщо буде співфінансування від області і від міста, теж прийняти участь у цьому співфінансуванні. Таким чином, такий великий дев’ятимільйонний проект, який включає реконструкцію мереж та реконструкцію КНС, і ємностей для прийому стоків — це вирішить проблемі міста на роки вже”, – зазначила перша заступниця голови Запорізької облради Людмила Любім.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/kanalizacijnij-kolaps-na-zaporizhzhi-jak-virishuvatimut-problemu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kanalizacijnij-kolaps-na-zaporizhzhi-jak-virishuvatimut-problemu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top