Кандидат у мери м. Вільнянськ, що обіцяє збереження природи, роками знищує землі природоохоронного призначення.

Фермерське господарство екснардепа, а нині кандидата у мери міста Вільнянськ Вадима Кривохатька, вчиняє самозахоплення земельних ділянок та знищує цілий природоохоронний комплекс на території Вільнянського району.

Про це йдеться в офіційній відповіді на запит до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

У липні цього року громадська організація «Політія» надіслала запит до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. За попередньою інформацією, фермерське господарство «Кривохатько В.В.», обробляючи понад тисячу земельних ділянок, за частину з яких офіційно не сплачує податок. Окрім орендованих сільськогосподарських угідь підприємство екснардепа знищує сусідні землі, не розпайовані та неорендовані ділянки, дороги, лісосмуги та пасовища.

У ході розпочатих перевірок вже на початковому етапі Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру виявила факти самозахоплення земельних ділянок ФГ «Кривохатько В.В.» на території понад 5,5 га землі. Та було встановлено й факт розорення 1,7 га землі природоохоронного призначення зі знищення флори та фауни району (рідкісних степових рослин та ореолів проживання вимираючих видів тварин).

Крім того, від місцевих мешканців стало відомо, що фермерське господарство засіює ділянки, що відведені для дороги між паями, вирощує соняшник на неорендованих землях (поряд із селами Райське та Благовіщенське).

Такі дії землекористувача можна назвати злочином проти майбутнього, адже він лишає місцевих жителів головного – природних багатств, які створені тисячами років і повинні залишитись нащадкам, а не стати інструментом наживи для кількох людей.

Таким чином, шляхом розорення земельних ділянок фермерське господарство «Кривохатько В.В.» знищує дерева, рідкісні чагарники та зупиняє популяцію степових тварин, що призведе до загибелі деяких видів.

Наразі Держгеокадастр Запорізької області готує протоколи про адміністративні правопорушення керівнику ФГ «Кривохатько В.В.», а також зобов’язав пояснити представників підприємства причини самозахоплення та розорення земельних ділянок.

Незважаючи на численні правопорушення земельного кодексу та самовільне захоплення земель у Вільнянському районі протягом багатьох років, засновник фермерського господарства Вадим Кривохатько активно готується до передвиборчих перегонів за крісло мера Вільнянська, балотуючись від «Партії Зелених України».

Основними засадами політичної сили, як вони самі пишуть на своїй сторінці, є збереження навколишнього середовища та підтримка сільського господарства.

«Збільшення загальної площі зелених насаджень, збереження територій, що мають особливу природоохоронну цінність, а також охорону земель сільськогосподарського призначення», – про це наголошують на офіційній сторінці у Facebook.

Тому постає логічне питання: громадянин України, який багато років займається самозахопленням і розоренням земель, але при цьому обіцяє охороняти ділянки сільськогосподарського призначення… Людина, яка сама порушує закон, але обіцяє слідкувати аби інші суворо дотримувались правил – чи має моральне право балотуватися  у мери  під лозунгом хорони земель та захисту природи?!

Якщо провину керівника ФГ «Кривохатько В.В.» доведуть, то йому загрожує покарання, передбачене частиною 2 статті 197-1 Кримінального кодексу України у вигляді обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років.

Сообщение Кандидат у мери м. Вільнянськ, що обіцяє збереження природи, роками знищує землі природоохоронного призначення. появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/kandidat-u-meri-m-vilnjansk-shho-obicjaie-zberezhennja-prirodi-rokami-znishhuie-zemli-prirodoohoronnogo-priznachennja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top