Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Тимчасово окупований Мелітополь огорнуло бавовняним туманом. ФотоУ Запорізькій міськраді планують змінити платформу для подання електронних петицій…«Всі заклади дошкільної освіти працюють дистанційно», — директорка Департаменту освіти…В департаменті освіти ЗОВА розповіли, скільки вчителів залишилися на окупованій…В Запоріжжі оштрафували двох маршрутників, які проїхали перехрестя на заборонений…Патрульні розшукали у Запоріжжі водіїв маршруток, які їхали на заборонений сигнал світлофораНа сайті президента пропонують надати звання Героя України посмертно військовослужбовцю,…Проросійському митрополиту в столиці подовжили домашній арештБанкетные залы, VIP, отдельные домики: какое кафе продается в Запорожье…Банкетні зали, VIP, окремі будиночки: яке кафе продається в Запоріжжі…

Кандидат в нардепы Александр Притула организовал казацкий летний лагерь для сотен детей со всей Украины (Видео)

Screen Shot 2019-07-05 at 4.15.40 PMКандидат в народные депутаты Украины по 76-му избирательному округу от Аграрной партии, президент Всеукраинской федерации «Спас», Александр Притула, 20-й год подряд традиционно организовал на острове Хортица в Запорожье детский тренировочный лагерь «Хортицкая Сечь».

Здесь, на территории свободной от гаджетов, дети проживают в палатках и питаются в полевой кухне, а также учатся выживанию в условиях природы и ежедневно тренируются.

«За унікальними знаннями до нашого рейду з’їжджаються діти з усіх куточків України. Я намагався підрахувати, скільки вихованців ми прийняли у гості за двадцять років існування вишкільного рейду — збився з рахунку після цифри сім тисяч… Я безмежно щасливий, що зміг створити систему життя, яка виховала вже не одне покоління сильних українців. У парламенті я планую продовжити боротьбу за створення благодійного клімату для самореалізації молоді не тільки і Запоріжжі, а й по всій Україні. Вважаю, що наші діти мають право на якісну освіту світового рівня. На повернення стипендій студентам. На право займатися власною підприємницькою діяльністю з максимальною підтримкою держави», — подчеркнул Александр Притула.

Читайте также:»Александр Притула потребовал от руководства правоохранителей расследовать факты разворовывания строительства мостов в Запорожье (Фото)

Если вы нашли ошибку – выделите текст и нажмите сочетание клавиш Shift + Enter или кликните сюда. Спасибо!

comments powered by HyperComments

Другие новости

Источник: https://zanoza-news.com/?p=146100

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top