Карамельник, мельник, лікар-психіатр: стало відомо на які вакансії можна влаштуватись в Запоріжжі

Фото — ілюстрація

Не зважаючи на доволі високий рівень безробіття у Запорізькій області, у службі зайнятості заявляють про»вакансії, серед яких можна знайти престижний заробіток.

На сьогодні в базі Запорізької»служби»зайнятості 2403 актуальних вакансії (1221 – в місті Запоріжжі). Таким чином, на одне місце претендують шість безробітних (у Запоріжжі троє безробітних), повідомляє прес-служба ЗОДА.

Традиційно не вистачає робітничих: слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, оператори обдирних верстатів, монтажники й т.і. Роботодавці готові запропонувати високу зарплатню.

Також росте попит на кваліфікованих робітників (бухгалтерів, вихователів), громадянам пропонують конкурентну заробітну плату.

На ринку праці не вистачає фахівців з доволі цікавими професіями – карамельник, гальванік, мельник, складальник верху взуття та лікар-психіатр.

Станом на 5 липня цього року»численність»безробітних»громадян по області становить 14,2″тисячі»осіб, з них 10,5 тисяч осіб отримують допомогу по безробіттю. За направленням служби зайнятості щоденно працевлаштовують 98″безробітних, які перебували на обліку.

Источник: https://forpost.media/novosti/karamelnik-melnik-likar-psihiatr-stalo-vidomo-na-jaki-vakansii-mozhna-vlashtuvatis-v-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top