Картини замість вибитих вікон: у Запоріжжі відновив роботу заклад, який зазнав пошкоджень під час ворожих обстрілів

У ніч з 17 на 18 березня 2023 року російські війська здійснили обстріл м. Запоріжжя. Тоді уламками ракети було пошкоджено один з популярних закладів — Monica Bellucci. Тривалий час ресторан не працював, втім нещодавно знову відкрився завдяки креативній мешканці міста, яка перетворила болючі спогади про війну на мистецтво.
Ракети С-300 були спрямовані в територію одного з житлових комплексів. Вибуховою хвилею та уламками було пошкоджено розташовані поруч житлові багатоквартирні будинки, у тому числі й ресторан.

Тимчасово побиті вікна у Monica Bellucci завісили OSB, адже повномасштабна війна триває, тож чергова ракета від росіян може прилетіти будь-якої миті. І тут з’явилася ідея, що ці дерев’яні плити можна розмалювати яскравими фарбами. Що власне і зробила запоріжанка Олена Бережна:

«Я любила малювати з дитинства, закінчила художню школу. Потім вирішила продовжити навчання, тому одна з моїх вищих освіт — дизайнер інтер’єру ландшафту та графіки. Це було скоріше хоббі, оскільки тривалий час моя професія не була пов’язаною з художнім мистецтвом. Останні декілька років малюванню почала приділяти більше часу, навіть взялася трохи навчати інших. Тому, коли співробітники Monica Bellucci попросили мене щось намалювати на плитах OSB або запропонувати іншу кандидатуру, я сама радо відгукнулася на пропозицію. Причина — я тривалий час тут працювала. Мені важливо, щоб заклад відновив свою роботу якнайшвидше, а його відвідувачі отримували насолоду від того, що їх оточувало. Взяла до рук пензлик й за три дні встигла намалювати всі картини. Усього у мене пішло десь 5 літрів білої емульсійної фарби, в яку я додавала різні пігменти, щоб отримати кольори бажаних відтінків».


Источник: https://forpost.media/novosti/kartyny-zamist-vybytykh-vikon-u-zaporizhzhi-vidnovyv-robotu-zaklad-iakyy-zaznav-poshkodzhen-pid-chas-vorozhykh-obstriliv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top