Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Зруйновано багатоповерхівки та поранено людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій…У Запорізькій області семеро людей постраждали внаслідок атак БПЛА, –…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…НБУ зобовʼязав Укрпошту звільнити Смілянського з посади гендиректораВернісаж без переспіву: запоріжці отримали купу дарунків від композиторки Наталії…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…Поповнення картки з 26 червня зміниться: українців попередили про нові…Під Мелітополем дрони ГУР спалили російський «Панцир-С2» просто в укритті…Сили оборони зупинили 23 спроби противника просунутися вперед на Оріхівському…У Дніпровському районі Запоріжжя екологи зафіксували наслідки нічного обстрілу

Керівниця апарату Запорізької ОДА покинула свою посаду

Керівниця апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко повідомила про те, що покидає посаду.

Про зміну місця роботи посадовиця повідомила на свій сторінці в мережі Фейсбук.

Бойко працювала на цій посаді з 2018 року. За інформацією 061, вона очолить обласний центр зайнятості.

Зінаїда Михайлівна прийшла працювати до обласної адміністрації у 2005 році, з 2010 по 2015 рр. обіймала посаду керуючої справами виконкому Запорізької міської ради, а в 2015 році повернулась до ЗОДА, де з 2016 року працювала заступницею голови – керівником апарату, а з 2018 року – керівником апарату.


Підписуйтесь на Акцент в

Share this post

нет
scroll to top