Кидали земляків до катівень: задокументовано злочини ще 11 зрадників на Запоріжжі

У результаті комплексних заходів СБУ встановлено особи ще 11 колаборантів, які вступили до створеного агресором «головного управління мвс рф Запорізької області».

Про це повідомляє «Акцент».

Після отримання «посад» колаборантам видали «посвідчення» та формений одяг російського зразка, а також вогнепальну зброю. Це дозволяло їм вільно пересуватися по захопленій частині Запорізької області та проводити каральні заходи проти місцевих жителів.

Під час таких «рейдів» російські окупанти разом зі своїми поплічниками викрадали людей прямо «посеред» вулиці та відвозили їх у російські катівні. У застінках до людей застосовували жорстокі тортури, у тому числі катували струмом і протягом тривалого часу залишали без води.

«Таким чином рашисти фабрикували «справи» проти українців, яких намагалися схилити до співпраці з ворогом або визнати себе «винними» у причетності до партизанського руху. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 КК (колабораційна діяльність)», —  повідомили у пресгрупі УСБУ в Запорізькій області. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У Бердянську ліквідували колаборанта, який допомагав грабувати місцевих (ФОТО) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/kidali-zemlyakiv-do-kativen-zadokumentovano-zlochini-shhe-11-zradnikiv-na-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top