Кількість загиблих рашистів після вибухів у Мелітополі зростає

В результаті ювелірної роботи ЗСУ 3 липня, коли десятків ударів знищили військову базу росіян у Мелітополі, було знищено близько 150 окупантів і десь 300 — поранено у різному ступені тяжкості.

При цьому, кількість загиблих зростає — поранені рашисти помирають у лікарнях від поранень.

«У підсумку мова йде про приблизно 150 «жмуриків» і приблизно помножену на дві кількість «не повністю комплектних», але ще живих жмуриків. Цілий день усе це разом зі згорілою технікою вивозили з майданчика аеродрому за «Військовим кораблем», — пишуть мелітопольці.

За інформацією очевидців, злітно-посадкова смуга аеродрому після українських ударів горіла приблизно до 16:00.

Суттєво пошкоджено або зруйновано щонайменше чотири будівлі з російськими підрозділами та розгорнутими біля них позиціями окупантів. Очевидно, йдеться про казарми, пункти управління та бойові розрахунки з відповідною технікою.

Також знищено електронне обладнання систем ППО та РЕБ. Крім того, знищено резервуари зберігання ПММ ворога, які дуже довго горіли після влучання.

Нагадаємо, після влучного обстрілу військової бази рашисти влаштували у Мелітополі облави та огляди. Нічні вибухи у Мелітополі розворушили осине гніздо. Окупанти спочатку металися містом, а потім встановили пости у різних районах.

Перевіряють усі цивільні автомобілі без розбору, ретельно доглядаючи салони та багажники.
Через облави рашистів, на мосту на Новий Мелітополь утворився автомобільний затор. У бік Запоріжжя та назад взагалі нікого не пропускають.

Источник: https://forpost.media/vijna/kilkist-zahyblykh-rashystiv-pislia-vybukhiv-u-melitopoli-zrostaie.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top