Кімната в гуртожитку, декілька квартир, чотири автівки: що декларує заступник міського голови Запоріжжя?

Володимир Волобуєв – найбільш закритий для ЗМІ заступник міського голови Запоріжжя. Про нього відомо, що колись працював у силових структурах, звідки пішов на пенсію за вислугою років. Пану Волобуєву 48 років (1972 р.н.) одружений, виховує падчерку та доньку.

У родини досить багато нерухомості: декілька квартир, кімната в гуртожитку, гараж, дача під Запоріжжям і присадибна ділянка:
Родина також володіє солідним автопарком. Це два Kia Sportage 2016 та 2019 років, Daewoo Matiz, RAVON R2 та Chevrolet Niva:

Основний дохід у родині – зарплатня пана Волобуєва. Він отримує по 41 тисячі гривень на місяць. Крім зарплатні, є також пенсія – понад 3 тисячі на місяць. Його дружина має зарплатню в 8,7 тисяч гривень. Рідний батько його падчерки сплачує родині по 10 тисяч гривень щомісяця.

Крім цього у 2019 році родина Волобуєвих продала рухомого майна більше ніж на 500 тисяч гривень.

Задекларовані у чиновника також заощадження.

Найцікавіше, якщо ви дочитали до кінця: 25 січня 2021 року Володимир Волобуєв надав декларацію про суттєві зміни в майновому стані. У деклараціях такого вказують лише той пункт, який зазнав змін. Так от пан Володимир зазначив, що 12 січня здійснив продаж нерухомості на суму 990 тисяч гривень. За нинішнім курсом це біль як 35 тисяч доларів. Жодної позиції в декларації за 2019 рік, яка б відповідала таким сумам його родини немає. Хіба що дача, але знаючи розцінки нерухомості поблизу Запоріжжя, можна стверджувати, що ця дача мала б бути дійсно шикарною, щоб піти за таку ціну. Суттєвих змін в майновому стані за 2020 рік декларант не подавав, тож припустити, що минулого року він щось купив, а тепер це “щось” продав, також не можливо.

Читайте також: Кредит на авто та нова квартира: що декларує секретар Запорізької міськради?

Сообщение Кімната в гуртожитку, декілька квартир, чотири автівки: що декларує заступник міського голови Запоріжжя? появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/kimnata-v-gurtozhitku-dekilka-kvartir-chotiri-avtivki-shho-deklaruie-zastupnik-miskogo-golovi-zaporizhzhja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top