Кобзар на фронті і в тилу: Запоріжці вшанували пам‘ять Тараса Шевченка. Відео

9 березня запоріжці традиційно зібрались біля погруддя Кобзареві, щоб вшанувати талант одного з найвидатніших українців.

Кожен з присутніх мав свою історію, пов‘язану з генієм. Депутат фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Олег Чернов, який нині захищає країну у складі 6-го окремого стрілецького батальйону, розповів, як знайшов «Кобзар» на лінії фронту:

«В травні 2022 року наш батальйону вперше зайшов Авдіївку. Йшли запеклі бої, ми утримували цей населений пункт і заселятися по хатах, які були вільні. Я дуже здивувався, коли в хаті, в яку ми зайшли, на полиці стояв «Кобзар». Це була окрема полички де було родинне фото, український прапор і «Кобзар».

Хата вже давно не жила, люди виїхали на більш безпечну територію. Але мене тоді це дуже здивувало і я зрозумів, що ми там не даремно, що Донеччина — це наша земля, і що все це не просто так і ми маємо за що боротись і обов’язково переможемо!», — розповів Олег Чернов.

«Зараз хлопці сидять в окопах, щоб ми могли відзначити день Народженя Тараса Шевченка. Свобода нині виборюється ціною молодої крові,- розповідає запоріжець, який вшанував пам‘ять Кобзаря.

Тарас Шевченко є визначним українським діячем, поетом, прозаїкім, етнографом та художником, що прославив Україну на весь світ. Його головним здобутком, який він залишив нащадкам, є воля до боротьби за свободу та незалежність нашої держави. Крізь віки ми виконуємо його заповіт — продовжуємо боротьбу та внутрішньо лишається нескореними та вільними українцями.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/kobzar-na-fronti-i-v-tylu-zaporizhtsi-vshanuvaly-pam-iat-tarasa-shevchenka-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top