Колаборант Рогов вигадав історію про нациста, який підірвав гранатами могилу батька

Історію, яку кажуть, на голову не натягнути, про українця-нациста поширив в Телеграмі зрадник та колаборант Володимир Рогов. 

Очільник Харківської області Олег Синєгубов повідомив про те, що ворожа армія близько 11:00 вгатила по с. Рясне Богодухівського району. 

Внаслідок обстрілу було пошкоджено приватні будинки, складське приміщення, могили на місцевому цвинтарі.

В якості підтвердження він оприлюднив фото зруйнованих могил. 

Наступного дня, 2 лютого, колаборант, що йменує себе головою загальноросійського громадського руху «Мы вместе с Россией» та очільником комісії з питань «суверенітету, патріотичних проектів та підтримки ветеранів громадської палати РФ Володимир Рогов на однойменному телеграм-каналі поширив допис рро нібито командира батальйону 127 ТрО, який підірвав гранатами могилу свого батька. А все через те, що той був “патриотом СССР”. 

І тут він виклав фото, вкрадені у Синєгубова, але додавши вигадану історію: 

“Невероятно богохульный случай произошёл на одном из кладбищ Волчанска Харьковской области. Комбат 127 бригады территориальной оборон (уроженец Харькова) после ранения вернулся к себе в подразделение, которое дислоцируется в Волчанске. Недолго думая, он принялся отмечать своё возвращение. Перебрав с алкоголем, бандеровец отправился на местное кладбище, где захоронен его отец. Вспомнив любовь отца к СССР и единой стране, нацист-сатанист начал ругаться на могильный крест, пинать его ногами, обвинять в симпатиях к «коммунякам», после чего кинул две гранаты на могилу”. 

Це вже не перший випадок, коли росіяни обстрілюють кладовища.

Нагадаємо, 31 березня 2023 року армія РФ випустила ракету по кладовищу у Запоріжжі. В квітні 2023 року російські “Гради” влучили по старовинному кладовищу Подолянської сотні Гуляйполя, або в народі Заповітське, або просто Хрестики. Воно складається з двох частин – старої та нової. Здійснювати поховання тут почали з кінця ХІХ ст. 

Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3728358/kolaborant-rogov-vigadav-istoriu-pro-nacista-akij-pidirvav-granatami-mogilu-batka

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top