Колаборанти у Запорізькій області оголосили нові дати «референдуму» — відео

Окупанти призначили нові дати псевдореферендуму

На захопленій частині Запорізької області вдруге анонсовано фейкове волевиявлення на 23-27 вересня. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі зрадник балицький.

Нагадаємо, раніше посіпаки путінського режиму запевняли, що псевдореферендум відбудеться 11 вересня. Перенести день «референдуму» окупантів змусило декілька причин. Це успішний контрнаступ ЗСУ, робота місцевих сил спротиву та масова відмова жителів захоплених територій підтримувати ідеї «руского міра».

Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, в окупованому Мелітополі пройшов так званий загальнонародний «з’їзд громадян Запорізької області». На нього з’їхалися зрадники з усієї окупованої частини Запорізької області.

Насправді ж весь цивілізований світ розуміє, що жоден російський «референдум» не має ніякої ваги. Ймовірно, вся ця картинка потрібна для того, щоб змусити жителів територій воювати та державі-терористу мати можливість застосовувати ядерну зброю.

Читайте також: Мешканці окупованого міста Запорізької області виступили проти російської паспортизації — фото

Сообщение Колаборанти у Запорізькій області оголосили нові дати «референдуму» — відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/video/kolaboranti-na-timchasovo-okupovanih-teritoriyah-zaporizkoyi-oblasti-ogolosili-novi-dati-referendumu-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top