Чотири громади Запорізької області посилили свою готовність до надзвичайних ситуацій завдяки німецьким благодійникам.
Запорізька обласна організація товариства Червоного Хреста передала комплекти пожежного спорядження для добровільних пожежно-рятувальних формувань Кушугумської, Новоолександрівської, Михайлівської та Широківської громад.
У кожному комплекті – захисні костюми, каски, рукавиці, інструменти, вогнегасники, сирена та гучномовці. Саме те, що дозволяє добровольчим командам швидко реагувати на пожежі й наслідки обстрілів.




«Наша громада постійно стикається з ворожими обстрілами та ліквідацією їхніх наслідків. Кожен елемент цього комплекту – від рукавичок до касок та інструменту – для нас надважливий. Від цього залежить порятунок мешканців нашої громади та безпека під час надзвичайних ситуацій», – зауважив заступник Кушугумського селищного голови Владислав Василега.
Волонтери Червоного Хреста працюють поруч з ДСНС, Нацполіцією, медиками та іншими комунальними службами.
Голова Запорізької обласної організації товариства Червоного Хреста України Оксана Бекетова зазначила, що підтримка добровільних пожежних формувань триватиме й надалі.
Читайте також: РФ атакувала Запоріжжя: дрон влучив у багатоповерхівку, є постраждалі. ФОТО
Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp

