5 випадків, коли треба натиснути на тривожну кнопку
Скористатися кнопкою тривожної сигналізації необхідно в наступних ситуаціях:
при нападі на об’єкт, загрозі співробітникам або стороннім особам;при появі підозрілих осіб і виникненні критичної ситуації;при нанесенні матеріального збитку організації або інших протиправних діях;коли виявлені підозрілі предмети на території;при спробі вимагання та скоєння крадіжки на об’єкті.
Також натискання на пристрій не уникнути при проведенні його перевірки, яку треба робити час від часу. Головне не забути заздалегідь попередити про це групу охорони.
У всіх вищевказаних випадках потрібно негайно, не привертаючи увагу, натиснути на кнопку. Після цього слід трохи потягнути час, наприклад, зображуючи переляк або перефразовуючи вимоги зловмисників, і чекати на приїзд групи швидкого реагування.
Пристрій може врятувати життя
Тривожна кнопка дійсно може допомогти у важких ситуаціях і навіть врятувати життя. Окрім, на жаль, типових для нашого суспільства крадіжок і проявів «п’яної сили» службам швидкого реагування доводилося мати справу з такими незвичайними ситуаціями як напад собак, підпал та інше.
Ефективність цього пристрою найбільше залежить від швидкості натискання на нього. Щоб група встигла приїхати вчасно, бажано відреагувати до початку правопорушення, при найменшій підозрі на нього. Найважливіше визначити найкраще місце для кнопки, адже вона завжди повинна знаходитися під рукою і бути справною.
Поява охорони — це також наявність свідків, які можуть бути іноді необхідні, наприклад, в страхових випадках. Слід розуміти, що, коли назріває конфлікт, краще перестрахуватися і зупинити ситуацію в самому початку, ніж проявляти зайву самовпевненість.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/koli-ta-jak-vikoristovuvati-trivozhnu-knopku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=koli-ta-jak-vikoristovuvati-trivozhnu-knopku
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook