Колишній запорізький міліціонер отримав 15 років позбавлення волі: деталі

Суворий вирок отримав зрадник та заступник начальника главку міліції в Запорізькій області часів Януковича та Анісімова Олександр Чебурахін, якого у 2013 році було звільнено через корупційний скандал. За результатами слідчо-оперативних заходів співробітники СБУ встановили особу мешканця Донеччини, якийз початком широкомасштабного вторгнення пішов на співпрацю з окупантами.

З початком широкомасштабного вторгнення рф, зрадник переїхав до Бердянська, щоб «посилити правоохоронний блок» окупаційного режиму. З початку окупації Бердянського району «нова влада» створила на території району фейковий орган – «межрайонную инспекцию федеральной налоговой службы россии по Запорожской области».Саме в цей орган на керівну посаду і призначили колаборанта.

Перебуваючи на посаді з липня 2022 року, ексміліціонер набрав особовий склад, з таких саме зрадників та колаборантів. Їхбуло наділено повноваженнями діяти від імені фейкового правоохоронного органу та виконувати завдання зі збору податків з місцевих підприємств та комерційних структур. Зібрані гроші в подальшому йшли на фінансування окупаційних військ.

«За матеріалами Служби безпеки суд визнав його винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Вирок — 15 років позбавлення волі», — повідомила пресгрупа УСБУ в Запорізькій області…

Нагадаємо, минулого року СБУ повідомила про підозру у зраді Олександру Чебурахін. Він народився у селищі Володарське Донецької області. З 2005 року він очолював у Бердянську відділ боротьби з організованою злочинністю, з 2009-го обіймав посаду заступника начальника відділу внутрішньої безпеки МВС у Запорізькій області, з травня 2010 року в званні підполковника його було призначено заступником начальника Головного управління МВС України в Запорізькій області.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/kolyshniy-zaporizkyy-militsioner-otrymav-15-rokiv-pozbavlennia-voli-detali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top