Коломойський заявив, що Україні слід рухатися в протилежному від ЄС напрямку та пригрозив українцям

Гучні заяви прозвучали з вуст Ігоря Коломойського під час спілкування з журналістами популярного американського видання The New York Times.

Впливовий сьогодні бізнесмен чітко висловився з приводу того, яким шляхом повинна рухати Україна в майбутньому, також він пригрозив українцям впливом на Зеленського та його команди.

“Україні пора відмовитися від руху на Захід та повернутися в бік Росії. Вони сильніші у будь-якому випадку. Ми повинні розвивати наші стосунки”, – сказав Коломойський, порівнявши Росію та Україну.

Журналісти американського видання, аналізуючи слова бізнесмена припускають, що він дуже розчарований Західною дипломатією та роботою Міжнародного валютного фонду, який виступає проти повернення Приватбанку Ігорю Коломойському.

Також бізнесмен заявив, що Україну воювати змушує Америка, при цьому не дає на цей процес жодних коштів. Він переконаний, що війну, кров та життя українців можна забути за якихось 10 років. Коломойський нагадав про свою поведінку в 2014 році, тоді він не хотів, щоб Україна була разом з Росією, зараз він іншої думки.

Видання повідомляє – Коломойський відкрито заявив, що Зеленський бреше. Мова йшла про занепокоєння іноземних інвесторів через вплив бізнесмена на президента України, як наслідок, останній наполягає на тому, що Приватбанк Коломойському не віддасть. На цю тезу бізнесмен відповів – Зеленський бреше. Наприкінці діалогу, Ігор Валерійович сказав, що через звинувачення його в тотальному впливі на Зеленського він почувається чудовиськом і пригрозив, що може насправді» почати робити це по-справжньому.

Більш розгорнуте інтерв’ю з більш гучними тезами можете почитати в оригіналі – The New York Times.

Источник: https://forpost.media/novosti/kolomojskij-zajaviv-shho-ukraini-slid-ruhatisja-v-protilezhnomu-vid-ies-naprjamku-ta-prigroziv-ukraincjam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top