Комбінат “Запоріжсталь” у листопаді передав лікарням 1000 тонн кисню

Підприємства групи Метінвест продовжують надавати всебічну підтримку і допомогу лікарням у боротьбі з пандемією коронавірусу

За останні пів року підприємство “Запоріжсталь” відвантажило близько 3300 тонн кисню. Лише за листопад вдалося передати лікарням 1000 тонн кисню. Його отримали 23 медзаклади України у Запорізькій, Дніпропетровській, Київській, Житомирській, Харківській, Херсонській, Донецькій та інших областях.

І кисневу підтримку забезпечує не лише “Запоріжсталь”. З початку листопада інші підприємства Метінвесту відвантажили 1828 тонн медичного кисню. А з жовтня 2021 року, коли посилилася потреба кисню в Україні, група Метінвест безоплатно передала лікарням України 3608 тонн кисню.

Життєво важливу рідину виробляють чотири підприємства компанії, серед яких металургійний комбінат «Запоріжсталь». Щодня киснево-компресорний цех підприємства відвантажує в середньому 40 тонн рідкого медичного кисню. Однак нещодавно у пікові часи захворюваності металурги надавали лікарням майже вдвічі більше рідкого кисню.

Окрім збільшення кількості самого кисню, збільшується і географія допомоги. Наразі – це 14 областей України.

У компанії зазначають: як і в перші дні пандемії, так і по сьогодні металурги підтримують медиків на передовій боротьбі з COVID-19. Тому ще більша кількість українців матиме шанс на успішне лікування від COVID-19.

«Индустриалка» повідомляла, як на запорізькому підприємстві виготовляють життєво необхідний кисень.

Читайте також: В реанимацию запорожской больницы пациенты с коронавирусом попадают повторно

Сообщение Комбінат “Запоріжсталь” у листопаді передав лікарням 1000 тонн кисню появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/kombinat-zaporizhstal-u-listopadi-peredav-likarnyam-1000-tonn-kisnyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top