Кому в Україні виплатять від 450 гривень до 3 тисяч гривень до Дня Незалежності

На порозі Дня Незалежності України визначені групи осіб можуть сподіватися на отримання фінансової підтримки від держави, яка варіюється від 450 до 3100 гривень. Підтримка охоплює широкий спектр одержувачів, включаючи ветеранів військових дій, осіб, які перенесли нацистське ув’язнення, і учасників підпілля проти націонал-соціалістського режиму.

Ось як розподіляються можливі суми допомоги:

Виплату в розмірі 450 гривень можуть отримати колишні бранці концтаборів, учасники визвольних рухів та особи, що були вимушено вивезені на роботи в нацистській Німеччині.Родинам померлих або загиблих військових передбачено доплату у 650 гривень.Жертви Революції Гідності та особи, які перебували в неволі в молодшому віці, можуть розраховувати на 1000 гривень.Ветерани з особливими заслугами або інваліди війни отримують максимальну суму в 3100 гривень.

Додатково, сім’ї військовослужбовців мають право на значні знижки на комунальні послуги, включаючи оплату за житло, газ та електрику, де знижки можуть досягати 75-100% в залежності від статусу особи.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/komu-v-ukrayini-viplatyat-vid-450-griven-do-3-tisyach-griven-do-dnya-nezalezhnosti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top