Конфлікт у гімназії №28 Запоріжжя: мати потерпілого хлопчика прокоментувала ситуацію

Жінка виклала пост на своїй сторінці у соцмережі, де розповіла, що насправді згвалтування не було, але адміністрація школи чинить тиск на неї та інших батьків.

Жінка також розповіла, що в її дитини посттравматичний стан, адже останні два тижні для її родини виявилися суцільним жахом:

Прийшов час роз’яснити, що трапилось і відповісти на численні запитання, які я продовжую отримувати у всіх месенджерах.

Останні два тижні стали для мене і мого сина справжнім пеклом. Ніколи не могла подумати, що таке взагалі може трапитись із моєю родиною. П’ять класів у школі,мій син відмінник, учасник міжнародних олімпіад, і все закінчилось через неадекватну та жорстоку поведінку однокласника і подальші абсолютно неадекватні, на мій погляд, дії керівництва школи. Це не була гра, це було несподівано, напад з агресією! Сину від знущання було боляче и соромно, аж поки старшокласник не покликав вчителя.

По-перше, хочу зупинити потік неправдивої інформації з боку медіа. Слава Богу, мого сина ніхто не ґвалтував. На підтвердження моїх слів є довідка від лікаря.

По-друге, що трапилось насправді, вже ніхто ніколи не дізнається, бо відео зі шкільних камер раптово зникло. Версії всіх сторін інциденту дуже різні і не підлягають перевірці. Мій син відмовляється розповідати про інцидент, у нього розлад психіки (посттравматичний стресовий розлад), є висновок психолога-аналітика.

Але найстрашніше для мене почалось після інциденту.

Небажання вчителів розбиратись, прагнення керівництва уникнути відповідальності, незрозуміла позиція поліції, безліч відмовок і затягування часу…

Вперше зіткнулась із такою ситуацією, де неможливо скористатись правами громадянина своєї держави та захистити власну дитину…

Нікому не бажаю опинитись на моєму місці!

Рішення, прийняте міським головою відносно ситуації, вважаю абсолютно справедливим, дуже вдячна, що не залишились осторонь.
Я не хочу моралізувати, повчати і соромити когось. Кожен з учасників цієї ситуації сам знає, за що йому має бути соромно.

Два тижні я намагалась змусити всіх виконувати їх прямі обов’язки і допомогти мені з’ясувати, що сталось. Мені не вдалось.

На сьогодні вважаю, що конфлікт максимально вирішено. Хочу подякувати батькам учнів різних класів, своїм рідним та знайомим, які мене підтримували. Я повернула всю матеріальну допомогу, яка була надана дитині, бо почались докори. Мене турбує той факт, що на батьків, які мене підтримували, відбувається тиск з боку педагогічного складу гімназії.
Хочу звернутись до батьків, які публікують у соцмережах, що нічого не трапилось, що не було булінгу і подібну інформацію. Чому ви не обурювались цією ситуацією так, коли це все відбулось, тому що це не торкалось ваших дітей!?! Це могло трапитись з кожним.
Спілкуватись із будь-якими журналістами та правозахисниками особисто я не бажаю, для цього в мене є адвокат. Все, що я мала сказати — ви вже прочитали.

В коментарях до посту знайшлися й ті, хто продовжують звинувачувати жінку та її сина в поширенні неправдивої інформації. Але у більшості містян випадок викликав обурення, тож здебільшого Ганну підтримують.

Читайте також: Поліція іншої області викрила канал постачання наркотиків із Запоріжжя

Источник: https://forpost.media/novosti/konflikt-u-himnazii-28-zaporizhzhia-maty-poterpiloho-khlopchyka-prokomentuvala-sytuatsiiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top