Конфлікт з державним прапором в Запоріжжі стався,очевидно, через некомпетентність

Такі висновки через добу після конфлікту зробив запоріжець, якому вчора заборонили розгортати державний прапор на стадіоні “Славутич Арена” під час матчу Україна- Мальта.

Олександр Єрмаков повідомив, що зради не вбачає, а неприємність сталася через некомпетентність молодого стюарда,який не правильно зрозумів інструкцію. Такі висновки чоловік зробив на “холодну” голову сьогодні.

Вчора Олександр написав злісний допис про те, як під час матчу, представник організатора заходу підійшов до нього та звернув увагу на те, що прапор розгортати не можна. Пан Олександр не погодився з вимогою і все ж розгорнув стяг, очікуючи продовження конфлікту. Це сильно зіпсувало йому настрій та створило відчуття напруженості серед вболівальників усього сектору. Зрештою, через деякий час у чоловіка з прапором попросили вибачення.

Важливим є те, що суспільство належним чином відреагувало на випадок, навіть якщо це просто непорозуміння, тим самим довело,що» уважно ставиться до державницьких цінностей.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/konflikt-z-derzhavnim-praporom-v-zaporizhzhi-stavsja-ochevidno-cherez-nekompetentnist.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top