Контрабанда на армии окружения Порошенко: запорожцев зовут на митинг

Жителей Запорожья призывают поддержать требования относительно расследования фактов масштабной коррупции на закупках для армии, в котором оказалось замешано ближайшее окружения президента Петра Порошенко.

Пост с анонсом митинга у стен мэрии разместил у себянастранице в Фейсбук депутат городского совета от ВО «Батьквищина» Виталий Рябцев. Митинг запланирован на 10 часо вутра, за один час до начала сессии.

«Немає слів, щоб виразити обурення стосовно викриття чергових фактів корупції чинної влади, що оприлюднили українські журналісти у розслідуванні діяльності ДК «Укроборонпром», та найближчого оточення президента. Саме тому ми організовуємо мітинг на підтримку ініціативи лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко – що до початку процедури імпічменту Петра Порошенка. Закликаймо усіх небайдужих запоріжців, патріотів підтримати нашу ініціативу, та 28 лютого у 10 годині ранку прийти на акцію до Запорізької міської ради.
Ми повинні достукатися до діючої владної верхівки і передати їм свої вимоги по фігурантах мільйонної корупційної схеми. Необхідне термінове розслідування, і в разі підтвердження фактів — притягнення до кримінальної відповідальності першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського та відсторонення від влади чинного президента Порошенка.
Закликаймо представників усіх політичних сил об’єднатися заради чесних виборів, для спільної протидії фальсифікаціям. Тільки об’єднання допоможе нам створити успішну державу.
Україна — понад усе!!!»,- написал Рябцев.

Отметим, сегодня в Запорожской области с визитом находится Петр Порошенко.

Читайте новости Запорожья в нашем Telegram: t.me/akzentzp , Twitter и подписывайтесь на канал в Youtube, а также наш Instagram. 

27.02.2019 17:30 Источник: https://akzent.zp.ua/kontrabanda-na-armii-okruzheniya-poroshenko-zaporozhtsev-zovut-na-miting/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top