Контролюймо разом! Сьогодні запоріжці можуть обрати Раду Громадського Контролю НАБУ- проголосуй

Сьогодні, 30 травня, проходить електронне голосування у Раду Громадського Контролю НАБУ. Рада має контролювати діяльність державного антикорупційного органу. Вона створена з активістів громадських організацій, кожна з яких може подати 3 кандидатури. Всього в Раді 15 місць.

У конкурсі беруть участь представники від організацій «Ксенос», «Астартес» та «Сорорітас», названі так за назвами організацій інквізиції та космічного десанту з популярної гри «Warhammer 40000». Такі назви активісти пояснюють тим, що хочуть «зачистити Раду від тих, хто не контролює, а покриває НАБУ». Представники цих організацій також заключили домовленність із представниками організацій ветеранів АТО «Ветеранське братерство» та «Рух ветеранів України» . Разом вони хочуть отримати більшість у Раді.

Голосування розпочалося сьогодні о 9:00 і закінчиться о 20:45. Проголосувати може кожен громадянин України, що має доступ до інтернету. Підтримати гідних кандидатів можна за посиланням.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/kontroljujmo-razom-sogodni-zaporizhci-mozhut-obrati-radu-gromadskogo-kontrolju-nabu-progolosuj.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top