Кооператив чи об’єднання співвласників: що обговорювали на запорізькому вебінарі

Будь-яке рішення має ухвалюватись на загальних зборах членів кооперативу. Якщо їхнє рішення буде позитивним, то процес перетворення ЖБК на ОСББ має тривати не більше чотирьох місяців. Необхідно лише обрати нову форму управління.

“На сьогоднішній день є три форми управління. Це самі співвласники, головні так скажімо. Це організована форма — об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. І управителі або на конкурсі, який проводив орган місцевого самоуправління — управителі”, – зазначила голова громадської спілки «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія» Людмила Шанц.

Пані Марина зазначає: на власному досвіді переконалась, що попри усі занепокоєння, перехід до ОСББ видався не надто вартісним. До того ж зараз зробити це стало значно простіше.

“Там невеликі витрати. Але це в основному були на те, що замінюєш печатку, цю послугу оплачуєш, вносяться зміни в справу в ЦНАП — там теж якесь держмито оплачуєш. І вже немає вимоги завіряти підписи перших осіб в об’єднанні нотаріально, як це було раніше вимога банків. У банках це тепер роблять самі”. – розповіла голова ОСББ «Чарівний світанок» Марина Гордиман.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/kooperativ-chi-ob-iednannja-spivvlasnikiv-shho-obgovorjuvali-u-habi-platforma-spilnih-dij/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kooperativ-chi-ob-iednannja-spivvlasnikiv-shho-obgovorjuvali-u-habi-platforma-spilnih-dij

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top