Коронавирус забрал жизнь сотрудника Запорожской ОГА

На 59-м году жизни ушел в другой мир сотрудник Службы по делам детей Запорожской ОГА Валерий Веселый

Валерий Веселый ушел из жизни 4 апреля 2021 в 11.40.  В этот день исполнилось ровно  три года, как он пришел работать в Запорожскую ОГА.

Веселый Валерий

Валерий Веселый жил в Орехове, откуда каждый день ездил  в Запорожье на работу в Службу по делам детей ОГА.

…Три недели назад  почувствовал себя плохо, затемпературил. Обратился к местным врачам, которые посоветовали ему побольше гулять — насыщать легкие кислородом и побольше пить.

Когда состояние его здоровья значительно ухудшилось, Валерия Викторовича госпитализировали. Но было уже поздно.  2 апреля его перевели в реанимацию, на аппарат ИВЛ, а в субботу днем он ушел из жизни.

Трудовой путь начинал в сельской школе

О смерти Валерия Викторовича  в соцсети написал Владимир Рудов, который работал директором Новоданиловской школы, куда на работу пришел Валерий Веселый.

«Сумна звістка надійшла сьогодні.  Не стало Веселого Валерія Вікторовича. У травні йому б виповнилося 59… На початку восьмидесятих молодим вчителем він прийшов до Новоданилівської восьмирічки, яку тоді я мав честь очолювати. Починати педагогічний шлях в сільській школі водночас і легко і складно. Щодня мінімум по три підготовки в різних класах, з різних предметів. До того ж рівень підготовки учнів не відповідав уявленням молодого спеціаліста. І слід було відшукати ті слова, які б зацікавили школярів, були їм зрозумілі. Йому це вдавалося. Не лише на уроках географії, але й хімії. А ще громадські доручення. Куди ж від них сховатися молодому вчителю в сільській школі? Та він і не ховався. Призначений шкільним турорганізатором, сумлінно виконував доручену справу, не отримуючи за це жодної копійки.
А ще брав участь в районних та обласних змаганнях шкільних турорганізаторів. Учні полюбили свого класного керівника. Та інсульт поклав край його вчителюванню. Не маючи змоги викладати, він знайшов себе в іншому – зайняв посаду секретаря районної комісії у справах неповнолітніх. Так за радянських часів називалася служба, яка вже за часів незалежності неодноразово реформувалася і яку впродовж двох десятиліть він очолював на районному рівні. Його повсякденною турботою стали діти, які опинилися в складних життєвих умовах. Їх права доводилося відстоювати в різних інстанціях, захищати в судах. Він, як сказав В.Сухомлинський, серце віддавав дітям, навіть на посаді чиновника залишаючись Вчителем. Та боронити випадало не лише дітей, але й саму службу. Пам’ятаю як в середині дев’яностих він переконував мене не скорочувати чисельність відділу. Тоді йому це частково вдалося.

А ще він дуже любив життя. І навіть на лікарняному ліжку, коли ковід відібрав у нього можливість самостійно дихати, Валерій у фейсбуці розміщував оптимістичні пости.    Прощавай, друже. Спочивай спокійно»…

Веселый Валерий смайлики

О Валерии Веселом на своей странице в соцсети написала и начальник Службы по делам детей Запорожской ОГА Антонина Матвеева. «Жорстока реальність…Вчора 4 04 2021р пішов у засвіти наш колега Валерій Вікторович Веселий .. Підступна хвороба не залишила шансу.Наші сподівання, що колектив у повному складі знову приступить до реалізації задуманого, напланованого, не справдились.
Не судилося. Біль і розпач, що не змогли допомогти, ятрять душу, мізки відмовляються  сприймати. Валерій Вікторович не тільки колега. Це — людина, якого багато вважали другом. Все трудове життя присвятив захисту прав дітей. 25 років працював начальником служби у справах дітей Оріхівськоі РДА, І рівно 3 роки в Запорізькій обласній службі відповідав за напрямок житлових прав дітей-сиріт. Саме відповідальність, толерантність, виваженість, професіоналізм , інтелегентністть та знання законодавства створювало навколо Валерія Вікторовича атмосферу доброзичливості та ділового підходу до справи. А ще добре серце та участь у долі дітей.   Проблемних сімей було багато, можливостей змінити ситуацію обмаль, а серце, воно одне пропускало через себе… Колектив служби у справах дітей висловлює співчуття рідним та близьким . Ми будемо берегти пам»ять про нашого колегу, друга, гарну, гідну Людину. Вічна пам»ять.  Хай Сонце Віковічне світить Вам, дорогий Валеріє Вікторовичу, — написала  начальник Службы по делам детей Запороской ОГА. К слову, одни из последних записей, которые Валерий Веселый сделал на своей странице — высказывания Аль Пачино:

Пачино

Валерий Веселый перепостил эти сообщения  3 апреля в 23:16 и 4 апреля в 00:32. Жить ему оставалось всего несколько часов…

«Индустриалка» выражает искренние соболезнования родным Валерия Веселого в связи с непоправимой утратой.

Читайте также: С директором запорожского театра простились в Свято-Покровском соборе

Сообщение Коронавирус забрал жизнь сотрудника Запорожской ОГА появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/koronavirus-zabral-zhizn-sotrudnika-zaporozhskoy-oga

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top