КП «Запоріжелектротранс» заплатить 1,4 млн за постачання шин для транспорту

Комунальне підприємство «Запоріжелектротранс» уклало договір з фірмою ТОВ “Торговий дім” Альфатех “з Дніпропетровської області на постачання шин для транспорту за 1,4 млн грн.

Про це повідомляється в реєстрі державних закупівель “Prozorro“.

До проведення аукціону сума закупівлі складала 1 мільйон 668 тисяч гривень. В аукціоні взяли участь п’ять фірм і найбільш економічно вигідну пропозицію з сумою в 1 мільйон 414 тисяч гривень надав «ТД« Альфатех »».

У договорі зазначено, що мова йде про покупку 70 вантажних шин 320х508 (радіус 20), 216 шин 275х70 (радіус 22,5) і 24 шин 295х80 (радіус 22,5). Всі шини повинні бути не пізніше 2019 року випуску. Доставити їх зобов’язані в період до 31 грудня 2020 року.

Термін гарантії складає 12 місяців з моменту поставки. За покупцем залишається право відмовитися від товару, у зв’язку з невідповідністю його технічних і якісних характеристик або якщо це некомплектний товар. При цьому постачальник навіть буде зобов’язаний виплатити 1% від домовленої суми у договорі.

Нагадаємо, Запорізька мерія оголосила тендер на проведення святкових заходів на День міста та День визволення Запоріжжя. Урочистості в цьому році заплановано з 10 по 14 жовтня.

Сообщение КП «Запоріжелектротранс» заплатить 1,4 млн за постачання шин для транспорту появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/kp-zaporizhelektrotrans-zaplatit-1-4-mln-za-postachannja-shin-dlja-transportu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top