Кремль на Запоріжжі посилює адміністративно-поліцейський режим на період псевдовиборів

На ТОТ Запорізької області росіяни викликали з відпусток усіх поліцаїв задля посилення адміністративно-поліцейського режиму на період проведення псевдовиборів. Зокрема деякі з них будуть здійснювати патрулювання вулиць в цивільному одязі та намагатимуться виявити громадян, що відкрито висловлюватимуть незгоду щодо зазначених заходів.

Також окупанти посилюють охорону “виборчих дільниць”, персональну охорону голів цих “виборчих дільниць”, а також по одному озброєному поліцаю буде приставлено до “мобільних дільниць”, які будуть здійснювати поквартирний обхід.

Відповідно до вказівок, які були роздані поліцаям, на самих “виборчих дільницях” вони повинні приділити особливу увагу виявленню громадян, які намагатимуться зіпсувати бюлетені або здійснюватимуть фото/відеофіксацію процесу фальсифікації виборів.

В рамках організованої росіянами інсценізації виборчого процесу на ТОТ окупаційні адміністрації суттєво завищили списочну чисельність виборців.

***

Нагадаємо, колаборанти, які вирішили побудувати свою політичну кар’єру на тимчасово окупованому півдні Запоріжжя, вважають за краще не світити на публіці виборчі списки. Однак Москва вже зробила свою роботу і списки «кандидатів» пішли гуляти просторами Інтернету.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/kreml-na-zaporizhzhi-posyliuie-administratyvno-politseyskyy-rezhym-na-period-psevdovyboriv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top