Кремль наказав фсб посилити боротьбу з підпіллям на Запоріжжі

Лідер російських нацистів владімір путін поставив задачу перед фсб покращити “систему протидії тероризму на тимчасово окупованих територіях України. Тобто посилити боротьбу з українським підпіллям.

За інформацією Центру національного спротиву, диктатор незадоволений тим, що російська каральні структури досі не змогли взяти під контроль окуповані у 2022 році території й вимагає від них більш жорстких дій.

Наразі на тимчасово загарбаній нацистами території Запорізької області вже посилено перевірку телефонів місцевих мешканців. Крім того, ворог обмежив вільне пересування українців, перетворивши регіони у в’язницю просто неба.

Нагадаємо, нещодавно Збройні сили України завдали артилерійського удару по складу боєприпасів росіян біля одного з тимчасово окупованих населених пунктів у Запорізькій області. ЦНС повідомляє, що саме інформація від місцевого підпілля допомогла дізнатися про розгортання складу та скоригувала удар по ворогу.

«Вкотре наголошуємо, партизанщина – це не лише акції прямої дії з підриву військової техніки ворога та ліквідації його особового складу. Інформація про розміщення та пресування ворога, корегування ударів артилерії, ненасильницький спротив – це все те, що може робити кожен, і таким чином наближати нашу перемогу», — йдеться у повідомленні…

До речі, ось практична порада щодо видалення інформації з телефону.

Один із варіантів – видалити окремі файли вручну.

Для цього потрібно обрати потрібний файл, натиснути кнопку Видалити. А після цього очистити кошик через файловий менеджер, адже видалені файли можуть зберігатися в ньому до 30 днів.

Проте навіть видалені таким чином дані все ще можуть бути відновлені.

Радимо додатково скористатися так званими шредерами – програмами, які дають можливість безповоротно знищувати файли, які можна знайти в магазині додатків вашого телефона. Наприклад, таку функцію надають програми додатків BITDEFENDER.

Ще один варіант видалення даних зі смартфону – скидання системи до заводських налаштувань. До цього способу можна вдатися в останню чергу, коли інші за якихось причин неможливі. Адже з телефону у такому разі будуть видалені абсолютно всі дані та файли без можливості відновлення.

Та майте на увазі, що повністю порожній телефон також може викликати підозри в окупантів. Якщо ви проживаєте на ТОТ, ви знаєте, що при наявності абсолютно “чистого” телефону окупанти вимагають від вас показати інший, розуміючи те, що ви маєте щось переховувати. Тому ваш “публічний” смартфон завжди має мати звичайні побутові переписки, фотографії, які демонструють, що ви абсолютно безпечний для них цивільний.

Якщо вже у вас немає іншого виходу, наводимо, як підказки  скинути систему до заводських налаштувань:

▪️Android: зайдіть у Налаштування > оберіть Загальне керування > натисніть Скидання > натисніть Скинути до заводських налаштувань (назви меню можуть дещо відрізнятися залежно від моделі телефону).

▪️iOS: оберіть Параметри > Загальні > Перенести чи скинути iPhone > Стерти весь вміст і налаштування.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/kreml-nakazav-fsb-posylyty-borotbu-z-pidpilliam-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top