“Кричіть на весь світ”: в Запоріжжі пройшла акція на підтримку полонених

Третій рік в російському полоні, в нелюдських умовах знаходяться захисники Маріуполя. Рідні та близькі полонених в черговий раз вийшли на акцію, аби показати всьому світу, що готові боротися за них. Вони кажуть, що “забуття гірше зради”. 

Сьогодні, 8 червня, кілька десятків мешканців Запоріжжя зібрались на центральній площі міста. За допомогою ланцюгів і ґратів вони показали, як виглядає полон та яким є життя тих, хто чекає на своїх близьких.

“Брат зустрів повномасштабне вторгнення на Луганському напрямку. Через нестачу зброї тоді багато хлопців потрапили в полон, багато безвісти зникли. Ми шукаємо своїх рідних вже понад два роки. Обміни проходять, але не з усіх бригад повертають військових, зокрема з 57 бригади не повернули жодного з полону”, — говорить Валентина. 

Її брат — безвісти зниклий. Родина не знає про нього зовсім нічого.

Ще один учасник акції на ім’я Артур говорить, що у ворожому полоні зараз знаходиться чимало його друзів. Це і представники “Азову” і інших бригад. Хлопець каже, що ми маємо нагадати світу, що чекаємо на них. 

“Ми маємо пам’ятати про тих, хто знаходиться в полоні, саме ми маємо нагадувати державі про полонених, саме ми маємо стати і показати всьому світу, що ми поруч з героями “Азовсталі”, поруч з кожним полоненим. Не мовчить. Кричіть на весь світ. Полон вбиває”, — сказала одна з організаторок акції Стела Орел.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3788237/kricit-na-ves-svit-v-zaporizzi-projsla-akcia-na-pidtrimku-polonenih

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top