Куди звертатися українцям, яким потрібно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни

Куди звертатися щодо евакуації

Українці, які потребують евакуації до безпечних регіонів або іншої допомоги можуть звертатися на гарячу лінію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за номером «гарячої» лінії: 0 800 50 17 20 (безкоштовно). Вона працює цілодобово. Телефонувати можна з усіх регіонів України.

Оператори уважно вислухають ваше питання та скоординують до відповідних служб для надання допомоги. Про це повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Нагадаємо, за 48 днів до нашого міста прибули 114 631 людина з окупованих територій та населених пунктів, де ведуться бойові дії. Серед них 31 645 дітей.

Нагадаємо, як повідомляла «Індустріалка», у жителів Запорізької області, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, є можливість евакуюватися. За підтримки ООН та Червоного Хреста сьогодні погоджено «зелений коридор» Маріуполь-Запоріжжя.

Варто зазначити, що  1 травня, у Маріуполі розпочалася евакуація цивільних із «Азовсталі».  А вже вчора, 2 травня,  до Запоріжжя прибули понад сто цивільних мешканців Маріуполя, які два місяці рятувалися разом із захисниками Маріуполя у підземних сховищах «Азовсталі» від бомбардувань та артобстрілів російської федерації прибули до Запоріжжя. Сьогодні вдалося евакуювати понад сто жінок, дітей та людей похилого віку.

Також ми повідомляли про те, що рух ще однієї колони з Маріуполя до Запоріжжя затримувався.

Раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що у  чотирьох містах України для переселенців з Маріуполя створили «Домівки для своїх». 

Читайте також: Якими поїздами можна поїхати із Запоріжжя в евакуацію 3 травня.

Читайте наші новини на сайті zprz.city. 

Сообщение Куди звертатися українцям, яким потрібно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/kudi-zvertatisya-ukrayintsyam-yakim-potribno-evakuyuvatisya-do-bilsh-bezpechnih-regioniv-krayini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top