Кулеба відреагував на провокації Росії щодо країн НАТО і дав пораду

Нещодавні російські провокації на кордонах ЄС і НАТО це частина гібридної тактики Росії щодо залякування. У відповідь НАТО слід вживати рішучих заходів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби в соцмережі X.

«Нещодавні російські провокації на кордонах ЄС і НАТО в Естонії, Фінляндії та Литві є частиною типової російської гібридної тактики залякування. Україна вже неодноразово стикалася з такими діями Росії. Ми знаємо, що найефективніший спосіб протистояти їм — це єдність, сила і непохитна взаємна підтримка», — наголосив міністр у своєму дописі в соцмережі X.
За його словами, Україна повністю солідарна з Естонією, Фінляндією та Литвою, зберігає пильність та готова надати будь-яку необхідну допомогу у протидії російським гібридним загрозам.
«Ми також закликаємо НАТО до рішучих дій на захист Естонії, Фінляндії і Литви. Коли ми всі будемо сильними і єдиними, ніхто не зможе нас залякати», — резюмував Кулеба.

Російські провокації щодо НАТО
Цього тижня російське міністерство оборони запропонувало законопроект, в якому пропонували в односторонньому порядку «змінити» морські кордони з Литвою та Фінляндією у Балтійському морі. Однак після того, як про цей законопроект написали ЗМІ, документ зник з сайту російського уряду.
Прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо, коментуючи цю ситуацію, припустив, що Росія може «перевіряти» і «випробовувати» членів НАТО.
Однак на цьому російські провокації не припинилися. Днями в Естонії повідомили, що росіяни зняли естонські фарватерні буї на річці Нарва, яка протікає вздовж кордону між країнами.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/268277/kuleba-vidreaguvav-na-provokacii-rosii-shhodo-krain-nato-i-dav-poradu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top