Купатися заборонено: в Запоріжжі зачинили пляж, про ремонт якого щойно відзвітували

Пляж у Заводському районі Запоріжжя не так давно був представлений очільником міста Володимиром Буряком, як завершений об’єкт. Яке ж здивування було у містян, які побачили там табличку: «Купатися заборонено!»

Журналісти Форпост вирішили перевірити, чи відповідає це дійсності. І ось що побачили.

По-перше, калитка на пляж дійсно замкнена на величезний замок, але буквально поряд із нею величезна діра в огорожі, через яку відвідувачі спокійно пролазять. По-друге, ворота на пляж відчинені й через них можна спокійно зайти й навіть заїхати на територію пляжу.

Реконструкція пляжу не завершена. На верхньому ярусі ще тривають роботи. Щоправда, жодного працівника ми не побачили. Господарчі споруди — санітарний пункт, рятувальний пункт і ще декілька будиночків невідомого призначення — все стоїть зачинене. На пункті спостереження рятувальників бавляться діти.

Окреме, незрозуміле призначення має волейбольний майданчик: він стоїть замкнений. В кого брати ключі, щоб погратися…

Кабінки для перевдягання ще цілі. Але жодного крана з водою на пляжі ми не побачили. Мити ноги немає де. Воно й не дивно, бо щиток, який встановлено на пандусі, так щоб його було видно людям на пляжі, містить дуже важливу інформацію. На тій його стороні, що видно з пляжу, міститься інформація про штрафи за викидання сміття. А на тій стороні, яку можуть побачити хіба що ті, хто користується пандусом: «Купатися заборонено!»

Оце такої — пляж є, а купатися не можна. Жодного оголошення, або пояснення чому не можна — ми не знайшли. Або можна, але надпис прибрати забули. Так і не зрозуміло. Людей на пляжі, як для віддаленої території та як для робочого дня — багато. Умов на витрачені на реконструкцію пляжу грошей — не має. Персоналу на пляжі — не має.
Источник: https://forpost.media/novosti/kupatysia-zaboroneno-v-zaporizhzhi-zachynyly-pliazh-pro-remont-iakoho-shchoyno-vidzvituvaly.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top