Курорт для неправильних туристів — Бердянськ перетворюється на військову базу рашистів

Росія планує створити у тимчасово окупованому Бердянську курорт для своїх військових, перетворивши його на закритий об’єкт. Про це повідомляє прес-служба Бердянської міської ради.

Російські пропагандистські канали опублікували відео візиту керівників найбільшої в Росії партії «единая россия». Загарбники розповіли про рішення створити у Бердянську умови для реабілітації загарбників та їхніх сімей. Зробити це було вирішено на території місцевих санаторіїв.

«У планах окупантів — перепрофілювати колишню територію курорту виключно під потреби російської армії. З усіма іншими наслідками, які матимуть таке рішення. Звичайно, при створенні такого масштабу, по суті, військової бази, здатної прийняти одночасно тисячі людей, така територія ретельно охоронятиметься як військовий об’єкт», — наголошується у повідомленні міськради.

Керівником «курорту» планується зробити місцевого колаборанта Миколу Мірошниченка.

«Користуючись географічним розташуванням Бердянська, який поки що розташований в найвіддаленішому тилу війни, окупанти сподіваються на недоторканність своїх недобитків. А знаючи, як вони бояться місцевого населення, місцевим жителям про прогулянки лікувальними маршрутами курорту, як і про вихід до моря можна забути», — резюмували у міськраді.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/kurort-dlia-nepravylnykh-turystiv-berdiansk-peretvoriuietsia-na-viyskovu-bazu-rashystiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top