Куртєв повідомив, де в Запоріжжі триває підключення тепла

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив, що вчора, 20 листопада, тепловики усунули аварію, через яку понад сто будинків були без тепла.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

За словами Куртєва, причиною довгого підключення, став проприв на мережах, які йдуть від котельні, що обслуговує Олександрівський район та Південний мікрорайон.

Було подано на будинки подано теплоносій і на ранок вони мають бути з опаленням. Загалом на цей час з опаленням 100% комунальних закладів соціальної сфери і 97% будинків. , — написав Куртєв.

Однак, як повідомляють читачі Акценту, які проживають у цьому районі, опалення станом на ранок досі немає, очікується, що воно може з’явитися впродовж дня. Нагадаємо, що якщо у вашому будинку не буде опалення до завтра, то з 22 листопада можна залишати заявку у контакт-центрі 15-80. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

На Запоріжжі фіксують зростання захворюваності на грип та ГРВІ Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/kurtyev-povidomiv-de-v-zaporizhzhi-trivaye-pidklyuchennya-tepla/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top