Важные новости

КВУ порівняв роботу Порошенка і Зеленського

КВУ порівняв роботу Порошенка і ЗеленськогоКолаж: Апостроф

Комітет виборців України проаналізував та порівняв роботу попереднього та чинного президентів в перші місяці їх роботи у сферах зовнішньої політики, безпеки та оборони і взаємодії із Верховною Радою.»За основу взяли статистичні дані. Про це повідомляють на офіційному сайті КВУ.

Так за перші шість місяців своєї роботи Володимир Зеленський здійснив вісім закордонних візитів (до Бельгії, Німеччини, Канади, Туреччини, Польщі, США, Латвії та Японії). Його попередник, Петро Порошенко, – дев’ять за той самий строк (до Бельгії (двічі), Білорусі, Великої Британії, США, Канади, Італії, Словаччини, Молдови).

За цей самий період Порошенко провів 8 засідань Ради національної безпеки і оборони. За його наступника РНБО скликалося вдвічі рідше – 4 рази.

Взаємодію президентів з Верховною Радою порівнювали по кількості успішних законодавчих пропозицій: 70% від запропонованих у Порошенка проти 24% – у Зеленського. Проте варто зазначити, що за шість місяців на посту президента Володимир Зеленський подав 45 (11 було прийнято) законопроектів. За той самий період П. Порошенко зареєстрував лише 20, 14 з яких прийняли.

КВУ порівняв роботу Порошенка і ЗеленськогоІнфографіка: КВУ Источник: https://forpost.media/novosti/kvu-porivnjav-robotu-poroshenka-i-zelenskogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top