Лідер молодіжки України потрапив до символічної збірної на Євробаскеті-2024

Центровий збірної України U-20 Данііл Сипало ввійшов до команди найкращих баскетболістів чемпіонату Європи 2024 року.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний сайт турніру.

18-річний українець потрапив до символічної п’ятірки змагань. Разом із ним до команди потрапили грузин Георгій Сулаберідзе, фін Вільямі Вартіайнен та дует румунів – Драгош Лунгу та Деніс Бадалау.
Сипало провів 8 матчів на Євробаскеті-2024. Середні цифри центрового – 11.8 очок, 10.5 підбирань, 1.6 передач за 23 хвилини на паркеті. Найрезультативнішим для українського баскетболіста став поєдинок проти Швеції U-20 (17 пунктів).
Сипало в чемпіонаті України провів два сезони в складі «Дніпра». У кампанії 2023/24 він допоміг команді Володимира Коваля завоювати чемпіонський титул.
Збірна України U-20 на Євробаскеті-2024
«Синьо-жовті» потрапили до групи C змагань. Підопічні Валерія Плеханова фінішували першими з рекордом 4 перемоги, 1 поразка.
У чвертьфіналі турніру Україна U-20 здолала грузинську команду (85:76), а в півфіналі розібралася з нідерландцями (70:58). У фінальному поєдинку «синьо-жовті» поступилися господарям – молодіжній збірній Румунії (58:80).
Вихід у фінал турніру забезпечив команді Плеханова підвищення в класі. Євробаскет-2025 збірна України U-20 проведе в Дивізіоні A.

До слова, українець Скапінцев допоміг «Нікс» перемогти «Атланту» в Літній лізі НБА.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.