Лідер обласної команди “Європейської Солідарності” Ігор Артюшенко розповів про головні цілі політсили на виборах та після них

Партія «Європейська Солідарність» висунула своїх кандидатів в місцеві ради Запоріжчини усіх рівнів. Сформував потужну команду та очолив список «ЄС» в Запорізькій області голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання, лідер Запорізького Євромайдану Ігор Артюшенко.

Ознайомитись зі списком можна тут.

Досвідчений політик окреслив головні завдання партії і розповів, яких пріоритетів дотримуватиметься єдина опозиційна сила на місцевих виборах:

 Чому «Європейська Солідарність»?

«Українці прагнуть жити за європейськими стандартами – в справедливому суспільстві, де знищена корупція, де нема свавілля чиновників, контролюючих і правоохоронних органів, де нема мафії суддів, а кожен громадянин має рівні права для розвитку та самореалізації.

Саме за це українці виходили на Майдани, жертовно боролись під час Революції Гідності і вже більше 6 років боронять нашу Незалежність та Соборність на фронті.

Наша політична сила всі ці роки і є тим локомотивом проєвропейського та проукраїнського руху країни, є виконавцем цих вимог суспільства – це ми впроваджували реформи, імплементували Асоціацію з ЄС, вибороли безвіз для наших громадян. Ми проводили деолігархізацію і децентралізацію, щоб громади отримали повноваження і належну фінансову спроможність, а розподіл цих грошей став прозорим та публічним. Це ми, разом з багатотисячною армією волонтерів, відновили нашу обороноздатність і здійснювали реформи за стандартами НАТО. Це ми провели декомунізацію, захистили українську мову та вдихнули нове життя в книговидавництво та виробництво українського кіно»

Європа – в кожній громаді

«Сьогодні «Європейська Солідарність» в опозиції до влади, а тому наше головне завдання – не допустити згортання реформ, не допустити зупинення руху країни в Західний вільний світ, зупинити реванш проросійських сил та олігархату.

Більше того – наше завдання й надалі ставати локомотивом змін від найменшого ОТГ і до міст-мільйонників.

Будувати Європу в кожній громаді і в країні загалом – наше найперше завдання. І зобов’язання боронити рідну землю проти російського агресора, захищати та розвивати українські цінності й культуру ніхто з нас не знімав. Бо ці завдання є спільними і поєднаними. Мир є там, де український прапор, українська церква і український захисник.

Європа там, де вільні громадяни, де верховенство права і високий рівень життя. І одне без іншого є неможливим.

Саме тому Запорізька команда «Європейської Солідарності» йде на вибори по всій області – проваджувати європейські реформи і стандарти на місцях, залучати інвестиції, будувати та розвивати території, захищати людей і громадянські права.

Ми ставимо собі за мету бути присутніми у всіх місцевих радах. Ми точно знаємо, якими хочемо бачити наші міста та села і маємо професійність та спроможність це реалізувати».

 «ЄС» єднає патріотів

«Результати виборів до місцевих і територіальних рад України є вирішальними для подальшої долі держави. В умовах  повзучого реваншу проросійських сил та олігархату, загрози згортання життєво важливих реформ в Україні, фактичного зупинення руху в Європу вкрай важливо мобілізувати для участі у виборах компетентних, дієвих, патріотично налаштованих українців. Потужною політичною платформою для об’єднання проукраїнських сил стала партія «Європейська Солідарність».

Якщо в останні п’ять років Україна мала різні проукраїнські сили, то нині з тих, хто  має шанси на проходження в місцеві ради і представленість у парламенті, має осередки на місцях і постійну публічну представленість залишилася єдина партія «Європейська Солідарність». Фактично саме вона є  єдиною проукраїнською опозицією в державі. Саме вона протягом останніх шести років є рушієм проєвропейського та проукраїнського руху країни та виконавцем цих вимог суспільства».

Саме тому навколо нашої команди об’єднуються проукраїнські рухи і громадські організації, ветеранські та волонтерські спільноти. І ми переконані, що Запоріжжя – це Україна, а Україна – це Європа!»

 Потужна команда йде на вибори!

«Один з висновків, які я зробив для себе за 5 років у Верховній Раді – це те, що недостатньо розробити законопроект, замало переконати колег і успішно його проголосувати. Бо закони реалізуються або не реалізуються саме на місцях і конкретними чиновниками. Тому, які б гарні та правильні постанови та закони ми тоді не ухвалювали в Києві, які б позитивні рейтинги нам не давали міжнародні експерти та світові інституції – українець на місцях цих позитивних змін практично не бачив. Бо реформи на місцях, від децентралізації до освіти та медицини, часто або просто не виконувались, або відверто саботувались, бо так комусь було вигідно. І хтось з чиновників, правильно скориставшись грошима від децентралізації, побудував нові школи, садочки і басейн, а інші – побудували собі нові будинки чи салон краси для коханої.

Щоб реалізувати реформи на місцях треба мати дієві команди однодумців та професіоналів. Треба мати людей, які сповідують проукраїнські європейські цінності та які будуть працювати в інтересах громад на місцях – будуть розбудовувати території, залучати інвестиції, слідкувати за прозорістю бюджету та контролювати якість виконуваних робіт.

Саме тому я прийняв рішення очолити список «Європейської Солідарності» в Запорізькій області та сформував потужну команду.

Йду на вибори щоб захистити рідну землю від проросійського реваншу та будувати Європу на запорізькій землі»

 «Європейська Солідарність» – для Запорізької області

«Європейська Солідарність» виходить на вибори з програмою, яка передбачає розвиток Запорізького регіону. Ми виділяємо пріоритетні напрямки, по яким працюватимуть кращі професіонали в галузях. Серед них:

Децентралізація – це потужні місцеві бюджети, а не укрупнені райони! У попередні роки ми вперше віддали гроші та повноваження з центру до місцевих бюджетів. Щоб вони запрацювали на людей. Але нині влада об’єднує громади на свій корупційний смак, ігноруючи думку українців. Вимагаємо дотримуватись європейського шляху функціонування громад!

Кошти – до регіонів, а не до центру!

Громади утворюються добровільно, а не згори!

Місцеві податки і ресурси – в першу чергу до місцевих бюджетів. Саме мешканці громади  на місцях мають ухвалювати, на що витрачати кошти, а наші депутати у місцевих радах – забезпечити надійний контроль та захист від корупційних дій чиновників.

2. Українським селянам – європейські пріоритети! У країнах ЄС селяни, фермери мають від держави підтримку і державні дотації. Але наразі українське село покинуте напризволяще.

«Європейська Солідарність» змінить підходи – надасть справедливу організаційну та фінансову підтримку на розвиток малого та середнього фермерства, що забезпечить конкурентоспроможність українського сільгоспвиробника та гідний рівень життя на селі.

Окрему обласну програму буде реалізовано на підтримку розвитку переробки – нарешті фермер стане фінансово зацікавленим не у продажі сировини,  а у виробництві товарів з додатковою маржинальністю.

Українець має стати власником – захищеним та самодостатнім фермером, а не наймитом агрохолдингів!

3. Європейська реформа медицини!  Епідемія КОВІД-19 показала, що вітчизняна медицина не готова до таких випробувань. Міняються міністри охорони здоров’я, з лікарень звільняються медики, а обіцянки забезпечити їх засобами захисту і підняти платню, гарантовану законодавчо, залишаються не виконаними.

Тому «Європейська Солідарність» Запоріжжя, як опозиційна сила, протягом епідемії постійно допомагає медикам напряму.  А перемога на виборах надасть нам повноваження системно реформувати медичну сферу – подбати про підвищення зарплат медичним працівникам і зробити медичну допомогу якісною.

4. Інвестиції – запорука успіху громади. Внутрішніх та зовнішніх інвесторів не цікавить наша область через відсутність програм підтримки у влади, глибоку корупційність чиновників та правове свавілля.

Цю ситуацію ми виправимо системно. Бо там, де інвестиції – там економічний  розвиток і фінансові можливості як для розвитку інфраструктури, так і для підвищення соціальних стандартів.

5. Соціальний захист запоріжців: реальні кроки! Партія захищатиме пільги для ветеранів російсько-української війни та інших соціально вразливих категорій населення.

Наші герої, які жертовно захищали і захищають мир в Україні мають право на гідне життя, а після повернення з фронту – надійний соціальний захист та можливості для всебічної реалізації в своїх громадах.

Надійний захист і підтримка родин поранених та загиблих Героїв – це наш першочерговий пріоритет.

Сьогодні час вибору для кожного запоріжця. Кого він обере: блазнів та шоуменів, від яких вже не смішно? Агентів російського агресора, які мріють про реванш та знищення України?

Чи патріотів рідної держави, які відвоювали Україну у ворога, відбудували її, та привели на поріг Європи? А нині знову змушені захищати від зовнішнього ворога та  внутрішніх невігласів!

“Плідна робота професійної команди «Європейської Солідарності»в цих та інших сферах розкриє потенціал нашої області. Разом з вами ми побудуємо потужний європейський регіон!”, – впевнений Ігор Артюшенко

Сообщение Лідер обласної команди “Європейської Солідарності” Ігор Артюшенко розповів про головні цілі політсили на виборах та після них появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/lider-oblasnoi-komandi-ievropejskoi-solidarnosti-igor-artjushenko-rozpoviv-pro-golovni-cili-politsili-na-viborah-ta-pislja-nih.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top